Як позбутися від кісточок на пальцях ніг. Як позбутися від кісточок на великих пальцях ніг.

З проблемою деформації плеснових кісточок великих пальців ніг рано чи пізно може зіткнутися будь-яка жінка, незалежно від віку. «Кісточки» доставляють м ніг про незручностей. Вони завдають біль, деформують стопу і виглядають вкрай не естетично. Якщо проблема виникла, від неї потрібно позбавлятися. Позбутися « кісточок » не просто, але можливо.
Вам знадобиться
  • Основна причина деформації - слабкість сполучної і кісткової тканин стопи. Взуття на високих підборах посилює проблему, тому що навантаження переноситься на великий палець ноги, порушуючи рівновагу між п'ятою, плесновими кістками великого пальця і мізинцем. В результаті, плюсневая кістка великого пальця деформується, збільшуючи площу опорної поверхні, а великий палець зміщується. Більш того, починає розвиватися артроз суглоба, що супроводжується болями.
  • Крім цього, причиною виникнення «кісточок» може стати остеопороз і ендокринні порушення в організмі.
Інструкція
1
На початковому етапі деформації допоможе масаж, фізіотерапія і лікувальна фізкультура. Якщо причина деформації криється в плоскостопості, вам знадобиться спеціальне взуття.
2
Існують народні методи, які допомагають впоратися з «кісточками» на початковому етапі їх возникновения.МазьВозьмите свіже куряче яйце, покладіть в стакан і залийте 50мл 70% -ної оцтової есенції. Помістіть склянку в темне місце на 2 тижні. Коли шкаралупа розчиниться, зніміть з яйця оболонку і викиньте її. Вміст склянки перемішайте і додайте туди 1 столову ложку слівоч ніг про масла і 10г скипидару. Наносите мазь на «кісточки» на ніч протягом 12 днів.
3
КомпрессиПрікладивайте до проблемних місць компрес з листя лопуха зі скипидаром. Добре допомагає компрес з прополісу. Шматочок прополісу потрібно розм'якшити, прикласти до «кісточках» і прив'язати на ніч.
4
ВанночкіДелайте на ніч ванночки з відвару ромашки, звіробою і кореня валеріани. Відмінно допомагає ванночка із суміші листя берези бородавчастої, трави меліси, чебрецю і тополі чер ніг о. Залийте по 10 столових ложок кожної трави 3 літрами води і прокип'ятіть 5 хвилин. Через кілька годин додайте в таз з водою. Температура води повинна бути 30-35 градусів. Приймайте ванночки по 15-20 хвилин.
5
Якщо проблема придбала серйозний характер, вам будуть потрібні радикальні методи. Найдієвішим методом є корекція попереч ніг про зводу стопи. В ході даної процедури змінюється кут між кістками стопи і формується анатомічно правильна форма. Корекція проводиться під місцевою анестезією. Через пару тижнів стопа відновиться і зможе нормально функціонувати.
Корисна порада
Деформація плеснових кісточок великих пальців чревата патологічними змінами всієї структури стопи. «Кісточки» можуть привести до запалення окістя і септичним некрозам. Чим раніше буде розпочато лікування, тим швидше ви позбудетеся від проблеми.