Як намалювати Геракла.

Грецькі міфи, мабуть, один з найбагатших джерел натхнення для, як початківців художників, так і для професіоналів. Приміром, Геракл - напівбог-легенда, ідеальний воїн, красивий чоловік, а значить, чудова модель, намалювати яку можна в кілька простих кроків.
Інструкція
1
Створіть пропорції героя. Сказати, що Геракл ідеально складний, теж саме що не сказати нічого. Змалювати мускулатуру для героя не вийде з звичайного бодібілдера. Найкраще перегляньте (а заодно і перечитайте) легенди про цього героя, ілюстрації до них і зверніть увагу на особливості головного персонажа.
2
У героя величезні масивні руки невідповідні звичайним людським пропорціям. Зростання Геракла теж злегка завищений в порівнянні з людиною, 210-230 см цілком підійде для напівбога, яким є Геракл - син Зевса.
3
Особа героя мужньо, але не позбавлене чоловічої краси. Воно не знівечене в боях і прикрашене серйозними і судно очима. Постарайтеся в своєму творінні відобразити цю особливість.
4
Зображуючи героя в сутичці, зверніть увагу на ноги персонажа. Вони не просто напружені, вони немов пульсують. По можливості прорисуйте вени і надайте їм якомога більш натуральний вигляд. Це відмінний спосіб показати потужність, приховану в герої.
5
Як і більшості греків, у Геракла були кучеряве волосся. Відобразіть цю особливість. Часто його зображують з довгим волоссям до плечей. Даний варіант теж можливий, але це вже мало схожий на правду. Воїни обрізали волосся, так як вони їм заважали в бою. Тому краще намалюйте волосся, зібраними в пучок або хвіст.
6
Ні в якому разі не малюйте ніяких ґрунтовних обладунків. Зброя грека - це спис, вірний меч і щит. Можна намалювати також шолом і накидку.
7
Чи не малюйте в руках Геракла триметрових булав і подібної атрибутики японських "анімешних" героїв. Незважаючи на розмір, екіпірування напівбога була стандартною. Якщо вам необхідний приклад, з якого можна було б змалювати екіпіровку, скористайтеся скриншотами з "Трої", "300 спартанців" та інших подібних фільмів.
8
Не робіть різких ліній при зображенні героя. Незважаючи на його величність і могутність, його постать м'яка і при вигляді повинна апелювати до почуттів поваги, спокою і захищеності. Не більше того.