Як побудувати будинок на своїй земельній ділянці.

Щоб побудувати будинок на своїй земельній ділянці, потрібно зібрати ряд документів і отримати дозвіл на будівництво та будівельний паспорт. Незаконне будова не завжди вдається оформити навіть через суд, а якщо будинок стоятиме на якихось підземних комунікаціях, то його можуть змусити прибрати.
Вам знадобиться
  • -Паспорт
  • -Заяву
  • -правоустанавлівающіе документи на ділянку
  • -проект будинки
  • -проект інженерно-технічних комунікацій
  • -представлення в архітектурі бланк, з підписами голови місцевої адміністрації, начальника районної комунальної служби, начальника районної пожежної охорони
  • -новий план ділянки (виготовлений спеціально для отримання дозволу на будівництво)
  • -акт узгодження будівництва з сусідами, якщо ділянки розташовані занадто близько і не витримані будівельні норми
  • -дозвіл на будівництво та будівельний паспорт
Інструкція
1
Для отримання дозволу на будівництво потрібно звернутися в районний відділ архітектури та містобудування із заявою, правовстановлюючими документами на ділянку і планом ділянки. Причому план потрібен новий, тому слід викликати геодезистів, які проведуть ряд робіт для отримання дозволу на будівництво.
2
Розглянувши, ваша заява та документи, вам видадуть бланк, який потрібно підписати в місцевій адміністрації, в районних комунальних службах і в районній пожежній охороні.
3
Також буде потрібно викликати архітектора для складання архітекторського проекту та проекту підведення інженерно-технічних комунікацій.
4
З усіма зібраними документами, планами і проектами потрібно знову звернутися до відділу архітектури та містобудування.
5
Якщо відстань між сусідніми ділянками і планованої спорудою не відповідає технічним нормам забудови, то скажуть додатково взяти письмове погодження з сусідами, ділянки яких знаходяться дуже близько. Узгодження можна написати від руки і всі сусіди повинні його підписати.
6
Після розгляду поданих документів, головний архітектор складе дозвіл на будівництво та будівельний паспорт. Всі дозволи видаються терміном на 10 років. Якщо по закінченню терміну будівельного дозволу будинок чи не ввести в експлуатацію, то всі документи потрібно буде збирати знову і продлять будівельне дозвіл.
7
Безпосередню забудову потрібно проводити строго в зазначеному місці і відповідно до архітекторським проектом.