Як відігріти машину.

Взимку автолюбитель дуже часто стикаються з такою проблемою, коли від сильних морозів машина замерзає і не хоче працювати. В цьому випадку в хід йдуть всі засоби, які можуть відігріти автомобіль і повернути його до життя.
Інструкція
1
Як правило, автовласники розуміють, що машина замерзла і непрацездатна вже тоді, коли, незважаючи на всі зусилля, їм не вдається відкрити замок. Для того щоб відігріти замки можна скористатися таким методом: прикладіть до замку грілку або щільний поліетиленовий мішок, в який налита гаряча вода.
2
Після того як ви потрапили всередину автомобіля, можна з неприємним подивом виявити той факт, що підмерз акумулятор. В цьому випадку відразу ж навантажувати його, заводячи автомобіль, не можна. Почніть краще з задачі легше. Для цього підійдуть включення габаритів або ближнього світла. За допомогою таких нехитрих процедур можна відновити хімічні реакції в акумуляторі. Але це справедливо тільки для хороших акумуляторів. Якщо ж у нього є передумови до того, що його скоро потрібно буде міняти, то допоможе відігріти його тільки прикурювання.
3
Якщо з п'ятої спроби машина все-таки зводиться в сильний мороз, то потрібно пам'ятати що поки він працює нестабільно. Для того щоб допомогти йому розробити і нагрітися, позбавте його від зайвих навантажень. Отже, потрібно відключити всі споживачі електрики, кондиціонер, не крутити кермом і не натискати на педаль гальма. Робота мотора вашого автомобіля налагодиться і стабілізується після того, як він трохи прогріється.
4
У сильний мороз в машині може замерзнути все що завгодно. У тому числі і охолоджуюча рідина. Для того щоб відігріти її, потрібно зняти клеми з вентилятора двигуна і живити його навпаки, тобто щоб він дув теплим повітрям від випускного колектора на замерзлий радіатор.
5
Якщо у вас машина з автоматичною коробкою перемикання передач, то відразу їхати не можна. Поки машина стоїть на режимі "паркування" в ній не циркулює рідина, а це означає, що вона залишиться холодною, навіть якщо мотор вже прогрівся. Щоб прогріти коробку, потрібно натиснути ногою на педаль гальма і, не відпускаючи її, перевести плавно важіль за всіма положеннями від "парковки" до швидкості "L" і назад, затримуючись у кожному з них на 10 секунд. Після цього потрібно встановити її на певну швидкість і, продовжуючи утримувати гальмо, постояти так 1-2 хвилини.
6
Якщо ви відчуваєте що у вас замерзли гальма або ручник, то можна спробувати відморозити їх за допомогою гарячої води. А можна, якщо у вас є шматок шланга, направити потік теплих вихлопних газів на гальмівні колодки.
Корисна порада
Виробляючи всі операції по відігрівання машини, не забудьте, що в будь-якому разі не можна різко рушати з місця або швидко стартувати зі світлофорів.
Зимові умови створюють автовласникам додаткові клопоти. Про майбутню поїздку доводиться думати заздалегідь, готуючи автомобіль напередодні і виходячи з ранку раніше, щоб відігріти після морозної ночі. Така специфіка російського клімату.
Інструкція
1
Одне з поширених наслідків морозної ночі - замерзлі дверні замки. Щоб з вами не траплялися такі несподіванки, коли довелося б проникати в салон через багажне відділення, робіть профілактику. У зимовий час періодично, особливо перед очікуваними морозами, впорскують в личинки замків аерозоль WD-40 або його аналоги.
2
Якщо все ж замки замерзли, відігрійте їх, включивши звичайний фен для сушіння волосся. У разі, коли електроживлення недоступно, прикладіть до замку грілку з гарячою водою. Через брак грілки, можна використовувати наповнений окропом поліетиленовий пакет. Можна нагріти ключ на полум'ї запальнички і потім спробувати відкрити замок.
3
Наступний момент - скла. Якщо машина стоїть в запираемом гаражі, залишайте одне скло закритим не до кінця. Це запобіжить замерзання стекол. В інших випадках, залишаючи машину на ніч, відкрийте всі двері на пару хвилин і провітріть салон. Піде зайва волога і відносно урівноважиться температура в салоні і на вулиці.
4
Чи не ставте свою машину в майбутню морозну ніч на стоянкове гальмо. Після поїздки і супутнім їй гальмувань на розігрітих колодках утворюється волога, яка потім, ставши, може «приклеїти» колодки. Краще обмежитися включенням 1-й передачі.
5
Перед морозної вночі корисно буде забрати в будинок акумулятор. Якщо ж він залишався в автомобілі, включивши запалювання, не поспішайте запускати двигун. Увімкніть на пару хвилин дальнє світло фар - це розігріє електроліт і пожвавить хімічні реакції. Пам'ятайте, в момент включення стартера відбувається найбільше падіння напруги. Не робіть частих багатократних пусків.
6
Запустивши двигун, починайте прогрів салону на малих режимах грубки, включивши внутрішню циркуляцію повітря. Рух без навантаження можна починати до досягнення двигуном робочої температури - так він і салон нагріються швидше.
Зверніть увагу
Чи не вдавайтеся, щоб завести замерзлий автомобіль, до його буксируванню, особливо якщо машина з автоматичною коробкою передач.
Корисна порада
Якщо ваш автомобіль на платній автостоянці і перераховані методи прогріву не дали результату, зверніться до спеціальних служб.