Як зняти наліт із зубів. Як зняти чорний наліт на зубах у домашніх умовах.

Красива посмішка і білосніжні зуби - це запорука успіху! Нічого так не притягує, як людина з чарівною, білозубою посмішкою. Але деколи доводиться стикатися з такими проблемами, як зубний наліт . Через нього, вся принадність зубів і посмішки меркне.
Інструкція
1
Що ж потрібно робити, щоб позбутися від зубного наліт а? Одним з головних чинників появи зубного наліт а є - куріння. Отже, якщо ви хочете поліпшити стан ваших зубів, вам необхідно кинути або хоча б рідше курити. Також необхідно менше пити міцний чай і каву, вживати газовані напої. Зубний наліт , крім зміни кольору зубів, несе за собою й інші наслідки: неприємний запах з рота, карієс і запалення ясен.
2
Стоматологічні технології не стоять на місці, і тому майже в будь-якому зубному кабінеті вам швидко допоможуть. Видалення зубного наліт а роблять за допомогою спеціального приладу, який не руйнує зубну емаль і не шкодить вашим зубам. Після цієї процедури зуби обробляються спеціальними пастами, які зміцнюють емаль і полірують зуби.
3
Також зняти наліт з зубів можна і в домашніх умовах. Взявши, чайну ложку питної соди і трохи менше чайної ложки перекису водню. Цю масу нанесіть на ватний диск, і відтирати зуби протягом 1-2 хвилин. Ця процедура дуже добре видаляє наліт на зубах, але, не варто робити цього часто, так як перекис водню може зіпсувати зубну емаль.
4
Жувальна гумка, яка не містить цукру, теж добре підходить для зняття наліт а з зубів. Завдяки їй, виробляється слина, яка змиває наліт на зубах. Також необхідно регулярно використовувати зубну нитку перед сном. Але все ж перед використанням нитки, потрібно проконсультуватися зі стоматологом, тому що іноді виникають протипоказання в її використанні. Зубною ниткою можна користуватися дітям, які досягли восьмирічного віку.
5
Можна спробувати і народні засоби. Для цього необхідно взяти шкірку квасолі і столову ложку збору з кореня лопуха. Потім залити однією склянкою окропу і настоювати протягом 12 годин. Вживати 3 рази на день у теплому вигляді.