Як заробити на своєму мобільному. Як заробити на стільниковому телефоні Мегафон.

Мобільний телефон давно перестав бути просто способом зв'язку з рідними і близькими. Це і особистий секретар, і бізнес консультант, і навіть спосіб заробітку. Безліч людей заробляють завдяки своєму телефону і його можливостям. Якщо ви роздумуєте про те, щоб теж спробувати завести свій "мобільний" бізнес, ось кілька речей, з яких можна почати.
Інструкція
1
Спробуйте створити твіттер-аккаунт і заробляти на ньому гроші. Якщо ви частий гість світських тусовок, або просто майстерно помічаєте цікаві речі в реальному світі і світі мережі, поділіться своєю "життям" з іншими. Викидайте фото місць, які відвідуєте, робіть коментарі цікавих сайтів або чого завгодно, що може привабити читача. Коли станете популярним користувачем, помістіть приховану рекламу на ваш аккаунт і отримуйте гроші за це.
2
Виконайте теж саме за допомогою блогу. Якщо у вашого телефону зручна клавіатура, чому б не скористатися цим. Поставте додаток, що дозволяє писати з телефону відразу в блог, без авторизаций і зайвих дій, і починайте роботу. Перебуваючи в дорозі або просиджуючи на роботі, напишіть пару цікавих заміток, і також отримуйте гроші за свої здібності і популярність.
3
Грайте на біржі прямо з телефону. Сучасні комунікатори дозволяють змінювати свої ставки, купувати і продавати акції з будь-який зручний для вас момент. Отримуйте останні зведення змін курсу акцій за допомогою спеціальних додатків і тут же міняйте вашу стратегію залежно від ситуації. Поки ваші суперники їдуть в машині, дивляться ТБ і не мають доступу до комп'ютера, ви завжди будете в курсі всіх подій.
4
Встановіть на телефон популярні сайти-аукціони і придбайте найвигідніші лоти, які зможете потім перепродувати за вигідною для вас ціною. Телефон дозволяє вам бути "в грі" навіть тоді, коли інші не можуть. Користуйтеся цим і вигравайте.
5
Переглядайте сайти за гроші у вільний час прямо з телефону. В інтернеті безліч служб, які пропонують невеликі суми грошей за перегляд оплачуваних сторінок. З'явилася вільна хвилинка - чому б не заробити трохи грошей. Якщо ж вільного часу більш ніж достатньо, то ви зможете отримати нову, чималу статтю доходу.