Як відправити листівку одному.

Барвиста різнокольорова листівка в поштовій скриньці до дня народження, свята або ювілею не була чимось особливим ще 10 років тому. Зараз же листівки звичайної наземної поштою рідко хто шле, а дарма.
Інструкція
1
Звичайно, щоб відправити паперову листівку, доводиться здійснювати кілька витратних за часом дій. Потрібно прийти в поштове відділення, вибрати листівку, підписати рукою, відправити, і робити це все треба завчасно, щоб поздоровлення поспіло вчасно. Колись, незручно, минуле століття. Але стривайте нарікати. Просто згадайте, скільки радості приносила кожна така листівка, як приємно було вивудити її з шухляди, швидко пробігти очима, перевернути, подивитися на малюнок, а потім, сівши зручніше, знову і знову перечитувати виведені від руки рядки з побажаннями щастя і благополуччя. Повірте, сьогоднішні поштові листівки радують нітрохи не менше тодішніх. Ви самі зможете в цьому переконатися, почавши поздоровляти таким чином друзів і близьких. Хтось із них обов'язково відповість вам тим же, і до чергового свята ви отримаєте справжню паперову листівку.
2
Але більшість з нас віддає перевагу сьогодні звичайній листівці все ж електронну. Безсумнівно, це набагато зручніше. Тим більше, що існують десятки сайтів, що пропонують сервіс «Віртуальна листівка» абсолютно безкоштовно. Звичайно, і віртуальна листівка може порадувати отримувача не менше реальної, але для цього доведеться докласти деяких зусиль. Зайдіть на сайт, бракує першу-ліпшу листівку, виберіть таку, яка більше підійде адресату, сподобається йому. В поле для написання тексту не копіюйте стандартні знеособлені фрази. Гірше них можуть виявитися тільки довгі простирадла чужих віршів. Краще напишіть два-три пропозиції самостійно. Такі, щоб одержувач зрозумів, що ви бажаєте йому добра і щастя від усієї душі. Зверніться до людини по імені, спробуйте передати йому свій настрій. Таке привітання порадує його набагато більше, ніж псевдоорігінальний опус, розтиражований в мережі.
3
Але самої душевної виявиться все-таки листівка, виготовлена своїми руками. Аплікація, фотоколаж, саморобний міні-комікс - фантазії вашої не може бути межі. Така листівка буде вже не просто поздоровленням, а й стане справжнім подарунком. Не потрібно бути майстром-оформлювачем, щоб виготовити хорошу листівку. Адже листівка це не картинка, не слова, якими вона підписана. Це частинка душі, яку ви даруєте близькій людині.