Як відновити хром.

Інтернет-браузер Google Chrome несподівано з'явився на ринку і точно також став за лічені місяці одним з найпопулярніших інтернет браузерів. Хороші показники швидкості, приємні гаджети та простий інтерфейс зробили його улюбленцем широкого кола користувачів. Якщо ж у вас виникли проблеми, і вам потрібно відновити свій браузер, зробити це можна в кілька простих кроків.
Інструкція
1
Зайдіть на стартову сторінку гугла - www.google.ru. Опинившись на ній, припишіть в вікні браузера/chrome, тим самим ви опинитеся на офіційній сторінці браузера. Праворуч ви побачите велику кнопку "Завантажити Google Chrome". Натисніть її і дочекайтеся, поки закінчиться завантаження.
2
По завершенню вам залишилося тільки запустити інсталятор і встановити програму. Цим методом можна також користуватися, щоб просто завантажити установник, а потім переносити його на інші комп'ютери, що не мають з'єднання з інтернетом в даний момент.
3
Альтернативний спосіб полягає в тому, щоб просто під час знаходження на www.google.ru ввести у вікно пошуку Google Chrome. Перша ж рядок результату буде та ж сама сторінка.
4
Чи не качайте браузер з інших сайтів. Це не тільки безглуздо, так як найсвіжіша і стабільна версія може бути тільки у офіційного розробника, а й небезпечно, так як на безкоштовних сайтах браузер може бути заражений вірусом.
5
Щоб відновити встановлені гаджети, зайдіть на сторінку chrome.google.com/webstore. Це офіційна сторінка магазину google і єдине місце, звідки варто завантажувати додатки для хрому , якщо ви не хочете пошкодити вашу операційну систему і сам браузер.
Корисна порада
Щоб наступного разу, при надзвичайних ситуаціях, вам не доводилося відновлювати налаштування хрому, створіть пошту на gmail.com. Всі дані про вашому браузері записуватимуться на створену пошту. У разі переустановлення ОС або браузера, вам потрібно буде лише завантажити пошту, і всі закладки, додатки, ярлики хрому повернуться на свої місця.