Як перевернути кисті в фотошопі.

В Adobe Photoshop є інструменти, які дозволяють перевернути або по-іншому змінити зображення в шарі, в тому числі і намальоване за допомогою інструменту «Кисть». Однак такий спосіб не завжди зручний, а в графічному редакторі є способи привернути або по-іншому трансформувати контури кистей ще до їх використання.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Запустіть Фотошоп і створіть новий документ, вибравши в розділі меню «Файл» самий верхній рядок («Створити»), або за допомогою гарячих клавіш CTRL + N.
2
Увімкніть інструмент «Заливка», клацнувши відповідну піктограму на панелі інструментів або просто натиснувши клавішу G. Вам потрібно створити за допомогою цього інструменту будь-якої фон, щоб більш чітко бачити контури кистей, з якими будете працювати.
3
Виберіть колір, який вас найбільше влаштовує як фон, і клацніть єдиний поки шар документа.
4
Створіть новий шар, в який буде поміщений малюнок пензлем. Це можна зробити натисканням клавіш CTRL + SHIFT + N або клацанням відповідної піктограми на палітрі шарів.
5
Переключите колір на той, яким повинна малювати кисть, і натисніть на клавіатурі F5 - так ви запустите «палітру кистей». Це ж можна зробити, розкривши в меню графічного редактора розділ «Вікно» і вибравши пункт «Пензлі».
6
Клацніть рядок «Форма відбитка кисті » на палітрі кистей. Вона поміщена в лівій частині, відразу під написом «Набори кистей». Так ви зробите видимої додаткову площу, яка містить інструменти для більш тонких налаштувань кистей.
7
Поставте відмітку в чекбоксі "Відбити Y» і контур кисті перевернеться. Після цього ви зможете працювати перевернутої пензлем.
8
Крім вертикального відображення тут же можна відобразити кисть в горизонтальній площині (чекбокс "Відбити X») або повернути на заданий кут (поле «Кут»). Крім того, можна змінити пропорції кисті - зробити її більш витягнутої або навпаки сплюсненої. Для цього призначено поле «Форма».
9
Якщо ви не хочете включати і вимикати кожного разу вертикальне відображення цієї кисті , то створіть нову кисть з перевернутим контуром. Для цього спочатку зробіть відбиток кисті на прозорому шарі.
10
Відкрийте в меню розділ «Редагування» і виберіть рядок «Визначити кисть».
11
Введіть назву для перевернутої кисті і натисніть кнопку «OK». Після цього вона з'явиться в палітрі кистей, і ви зможете нею користуватися.