Як отримати ммс на комп'ютер. Як отримати ммс з телефону на комп'ютер.

ММС повідомлення - одна з найпопулярніших послуг на ринку зв'язку. Безліч людей користується можливістю відправити своїм друзям і знайомим фотографії, музику, аудіо та відео файли. Але буває так, що телефон приймаючого абонента не підтримує ммс повідомлення або не налаштований належним чином. В цьому випадку можна переглянути присланий файл на комп'ютері.
Інструкція
1
На ваш телефон прийде посилання у вигляді смс повідомлення про те, що отримано ммс, з адресою, де користувач зможе проглянути або прослухати надіслані файли.
2
Зайдіть на сайт оператора і у відповідній формі введіть номер повідомлення, а також пароль. Вся ця інформація повинна знаходитися у отриманому раніше смс-повідомленні.
3
Якщо все зроблено правильно, то ви зможете прослухати або переглянути прийшли файли і зберегти їх до себе на жорсткий диск.
4
Якщо ммс повідомлення вантажиться відразу на телефон, можна просто переслати вкладений файл через один з пристроїв з'єднання між телефоном і комп'ютером (Bluetooth, USB-кабель, ІЧ-порт) залежно від того, який вид пристроїв підтримує ваш телефон і комп'ютер.
5
Зверніть увагу, що повідомлення на сайті зберігаються певний час в залежності від оператора, від двох до п'яти днів. Після закінчення терміну повідомлення видаляється. Зазвичай повідомлення про термін дії приходить в тому ж смс-повідомленні, в якому прийшли посилання і пароль.
6
Приймайте ммс повідомлення тільки від знайомих абонентів, так як останнім часом почастішали випадки, коли ммс розсилки використовуються спамерами і хакерами. Відкриття таких повідомлень може привести до небажаних наслідків у вигляді вірусів чи троянів. Також при переході по посиланнях з незнайомих номерів можна втратити чимало грошей з вашого мобільного рахунку. Найчастіше такі повідомлення приходять в форматі .jar.
Сучасні телефони наділені величезною кількістю різних функцій. Для повноцінної роботи з мобільним пристроєм нерідко доводиться виконувати його синхронізацію з комп'ютером або ноутбуком.
Вам знадобиться
  • - PC Suite;
  • - USB-кабель;
  • - Bluetooth-модуль.
Інструкція
1
Почніть з вибору програми, за допомогою якої буде виконуватися синхронізація комп'ютера з мобільним телефоном. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні пристроєм фірм Samsung, Nokia або Sony Ericsson, скачайте утиліту PC Suite потрібної марки.
2
Виконайте завантаження програми з офіційного сайту розробників використовуваного мобільного телефону. Встановіть PC Suite і перезавантажте комп'ютер.
3
Тепер виберіть спосіб з'єднання пристрою з комп'ютером. Найпростіше скористатися USB-кабелем підходящого формату. У разі відсутності даного аксесуара, використовуйте Bluetooth-модуль.
4
У першому випадку просто підключіть мобільний телефон до комп'ютера за допомогою кабелю. Якщо ж ви вибрали варіант бездротового з'єднання, відкрийте меню «Пуск» і відкрийте пункт «Пристрої та принтери».
5
Натисніть кнопку «Підключення нового обладнання». Почекайте деякий час, поки система визначить мобільний телефон. Клікніть два рази по його іконці лівою кнопкою миші і введіть код підключення. Повторіть введення пароля з мобільного пристрою.
6
Запустіть програму PC Suite. Дочекайтеся появи напису «Підключено ...». Відкрийте меню «Передача файлів». Скопіюйте потрібні файли, що містять mms-повідомлення на жорсткий диск комп'ютера.
7
Відкрийте скопійовані файли за допомогою утиліти, що входить в комплект програми PC Suite. Якщо у вашому телефоні використовується flash-карта, то подальший перегляд mms-повідомлень можливий без підключення телефону до ПК.
8
Скопіюйте потрібні повідомлення з телефону на flash-накопичувач. Вийміть карту з телефону та підключіть її до комп'ютера. Запустіть програму PC Suite і перегляньте необхідні файли безпосередньо з флешки. За допомогою описуваної програми ви також можете створити резервну копію пам'яті телефону і зберегти список контактів на жорсткий диск.