Як налаштувати канали телебачення. Як розблокувати закодовані канали на телевізорі samsung.

Далеко не всі власники «просунутих» і не дуже моделей телевізорів знають, що для настройки каналів зовсім не обов'язково викликати майстра і навіть не намагаються вирішити цю зовсім просту задачу самостійно. Тим часом, складного в процесі настройки ТВ-програм нічого немає, зрозуміло для тих, хто не полінується прочитати інструкцію з експлуатації. Приступимо?
Вам знадобиться
  • Пульт дистанційного керування і керівництво по експлуатації вашого телевізора.
Інструкція
1
Підключіть антену, перевірте наявність батарейок в пульті і увімкніть телевізор.
2
Знайдіть на пульті кнопочку з назвою «Меню» (Menu, М - у різних моделей найменування можуть відрізнятися). Якщо не виходить, то уважно подивіться в інструкцію, там обов'язково є малюнок пульта управління, де розписано найменування кожної клавіші-кнопки.
3
У який з'явився екранному меню знайдіть і виберіть (клавішами зі стрілками) пункт «Налаштування» (Manual), після чого на екрані відобразитися кілька нових пунктів: Автоматична і Ручна настройка.
4
Якщо ви налаштовуєте канали ТВ вперше, то виберіть пункт меню «Автоматична настройка». Після цього почнеться сканування всього телевізійного діапазону і запис в пам'ять знайдених програм. Залежно від їх кількості, ця процедура може зайняти досить тривалий час - не переривайте її, дочекайтеся закінчення.
5
Вийдіть з усіх меню і починайте дивитися телевізор. На цьому операцію по налаштуванню каналів ТБ можна вважати завершеною. Але те, що у вас вийшло, не зовсім зручно: канали записані в пам'ять не в тій послідовності, як ви звикли, деякі через відбитого сигналу записалися по два рази, та й порожні позиції теж присутні. Тому пропускаємо п'ятий пункт і переходимо до шостого.
6
Вийдіть з меню автоматичної настройки та виберіть пункт меню «Ручне регулювання». У знову з'явився підміню вас буде цікавити тільки один пункт «Редагування» (Edit). Вибираєте цей пункт. На екрані висвітиться таблиця налаштованих каналів.
7
клавіші зі стрілками послідовно (з першого і до останнього) вибираєте канали , дивіться, яка ТВ-програма на ньому налаштована і або видаляєте канал зі списку (якщо він вторинний або порожній), або переміщаєте його на зручну для вас позицію. Виходьте з усіх меню. Налаштування завершено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EGaCx7-RaLg
Зверніть увагу
Зверніть увагу на правильну установку батарейок в ПДУ.
Корисна порада
Всі операції буде набагато зручніше виконувати, якщо попередньо в налаштуваннях вашого ТВ вибрати російську мову інтерфейсу. Про те, як це зробити, докладно написано в інструкції з експлуатації.