Як набратися розуму.

Томас Едісон говорив, що «геній - це один відсоток натхнення і 99 відсотків потіння». І дійсно, щоб стати розумним (а також талановитим, відомим, популярним, мудрим і т.д.), потрібно багато працювати і самовдосконалюватися.
Інструкція
1
Для початку визначтеся, в якій саме області вам хотілося б набратися розуму . Припустимо, на даному етапі ви захоплені вихованням дитини і хотіли б якомога більше дізнатися, зрозуміти і застосувати в житті відносно розвитку дітей. Щоб накопичити багаж знань з цього приводу, сплануйте свій час так, щоб в тиждень читати по одній книзі, присвяченій розвитку дітей. Для того, щоб легше було знайти цей час, використовуйте електронні книги, читайте в чергах, у громадському транспорті і т.д.
2
Намагайтеся якомога ширше визначити задачу, яку вам хотілося б вирішити. Це допоможе стати розумнішими. Таким способом, наприклад, винайшли самовідкриваючимся банку. Групі дизайнерів, яка повинна була прид розуму ть новий вид откривашек, запропонували під розуму ть над відкриванням в цілому. У підсумку обговорення один дизайнер сказав, що є й природні «відкривачки» - шкірка у гороху. За цим принципом і була винайдена самовідкриваючимся банку, а не відкривачка до неї.
3
Щоб наповнити життя новими відчуттями і зробити для себе якісь відкриття, прийти до внутрішнього прозріння і набратися розуму , бажано додати і креативність. Щоб привнести в своє життя креативність, психологи рекомендують щодня дивувати хоча б одну людину, а крім того, знаходити хоча б один дивовижний факт і для себе. Також важливо побільше займатися тим, чим подобається займатися, і поменше тим, чим не подобається.
4
Стикаючись з важким завданням, важливо задати собі ряд запитань: яка інформація з цього питання у вас є, чого ви про це не знаєте, що можна використовувати, чи вся інформація використана, яка додаткова інформація потрібна. Аналіз ситуації допоможе вирішити проблему, набути досвіду і набратися розуму .
5
Ставте завдання по новому. Наочний приклад такого підходу видно в такому прикладі - викресліть із слова сім букв, щоб вийшло одне слово: Геснеімаьлбьнуоксвть.Еслі складно, переформулюйте задачу. Викресліть не просто сім букв, а словосполучення «сім букв» ...
6
Намагайтеся уявити, як питання, яке ви намагаєтеся вирішити, міг би розглядати інший чоловік. А дитина? А якби ваша задача ожила? Якби могла говорити? А як би ваша проблема виглядала з літака? Такі «дурні», на перший погляд, питання допомагають стати розумнішими.