Як робити укол в живіт. знайти гру ставити укол хворому.

Деякі види лікарських препаратів потрібно вводити в підшкірно-жировий шар, а не в м'язовий. Зазвичай уколи ставлять в поліклініці, але зараз все частіше доручають це заняття хворому, щоб він ставив ін'єкції в домашніх умовах. Шкода тільки те, що при цьому особливих вказівок (як і куди вводити) лікарі не дають. Поставити укол в живіт дуже просто, головне не нервувати і розслабитися.
Інструкція
1
Придбайте всі необхідні медикаменти та супутні товари: розчин для ін'єкцій (призначений лікарем), шприци для підшкірного введення, стерильну вату і спиртову настойку (спирт медичний, настоянку глоду, календулу і т.д.). Рекомендується брати саме той препарат, який вказаний в рецепті. Не купуйте аналоги і похідні, частіше ефективність їх відрізняється від оригіналу.
2
Підготуйте все для проведення ін'єкції в живіт. Ретельно промийте кисті рук під проточною водою з використанням будь-якого мила. Розкрийте шприц, але наконечник поки не знімайте. Відкрийте ампулу з препаратом і тримайте її в лівій руці, а правою візьміть шприц і акуратно зніміть наконечник з голки. Наберіть розчин і знову прикрийте шприц наконечником. Тепер обробіть живіт спиртовою настоянкою в місці для уколу. Якщо ви збираєтеся ставити укол в живіт не собі, надіньте на всякий випадок стерильні рукавички.
3
Зберіть шкіру лівою рукою в складку, краще захоплюйте між пальцями побільше шкіри, так вам буде легше ввести голку. А тепер під кутом приблизно в сорок п'ять градусів повільно вводите голку і повільно натискайте на поршень шприца. Дивіться, щоб ліки не витікало назовні. Глибина введення голки повинна бути близько 5 мм, можна трохи більше або менше.
4
Витягніть голку і обробіть шкіру спиртом. Якщо ви вводили інсулін, то робити цього не потрібно, адже при натисканні на шкіру частина ліків може витекти через прокол, а необхідного ефекту від ін'єкції не послідує.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=w5o-VsqDgjE
Корисна порада
Не бійтеся ставити укол в живіт, ця процедура абсолютно безболісна. Вона незрівнянна по відчуттях ні з уколом у вену, ні з ін'єкцією в м'яз. Швидше за все ви нічого взагалі не відчуєте, головне переможете свій страх і приступайте до введення ліки.