Як одягнутися на курорті.

Ах, літо ... Цілий рік ми мріяли про сонце і море. Путівка в кишені, і ви починаєте збирати валізу. А як одягнутися на курорті , щоб не потрапити в незручну ситуацію? Завжди необхідно пам'ятати, що в країні, в яку ви їдете відпочивати, живуть її корінні жителі, що мають свої звичаї і традиції. Так що перш, ніж укласти в валізу численні шортики, топіки і купальники, потрібно познайомитися зі звичаями країни, яку ви збираєтеся відвідати.
Інструкція
1
Найпопулярніші курорти серед росіян, звичайно, Туреччина і Єгипет. Здавалося б, жителі цих країн повинні найбільш лояльно відносяться до туристів. Але не забувайте, що це мусульманські країни. Тому, виходячи з курортної зони, слід надягти більш закритий одяг. В Об'єднані Арабські Емірати з кожним роком приїжджає все більше туристів, але жителі цієї країни не завжди задоволені розв'язаним поведінкою іноземців. Щоб уникнути конфліктів, не забувайте, що ви перебуваєте в країні з мусульманськими законами, тому не одягайтеся фривольно. Не варто забувати про це і в Марокко. Якщо ви вийшли за територію пляжу та готелю, одягніться скромніше і прикрийте волосся.
2
В Тайланді і в Індії поза пляжу також слід одягатися «пристойно». Замість футболки надіньте сорочку з комірцем, і місцеве населення неодмінно перейметься до вас повагою. На Карибських островах діють окремі правила для кожного острова. На багатьох островах заборонено засмагати топлес або носити камуфляж, на інших - одягатися в одяг пляжного типу в містах. На островах Фіджі не варто гуляти в міні-спідницях і навіть в одязі без рукавів, бо місцеві жителі сприймуть це як образу їхніх традицій.
3
У курортній зоні або на пляжі ви можете собі дозволити будь-який наряд, тим більше, що одяг для відпочинку влітку досить різноманітна. В моді яскраві кольори, прозорі матеріали і легкий силует. Сукні без бретелей або сукні на одне плече, в цьому сезоні дуже популярно оголені плечі. Якщо ви віддаєте перевагу носити на відпочинку шорти, то врахуйте, що вони повинні бути дуже короткими. Модне поєднання - короткі шорти з легкої вільної тунікою.
4
Якщо ви вирішили поїхати на гірськолижний курорт, то для катання вам буде просто необхідно термобілизна, толстовка з флісу, гірничо-лижний костюм з мембрани і обов'язково шкарпетки. Хоча, якщо не дуже холодно, то можна обійтися і без толстовки. Пуховик, светр, вовняні шкарпетки залиште для прогулянок на морозі.