Як позбутися двухвостки. est li otrava ot dvuxvostok.

двухвостки селиться частіше в старих будинках, де є гнилі дошки і вогкість, але бувають випадки, коли комаха вибирає як житла не приватний будинок, а квартиру. Позбутися від двухвостки можна різними методами, але іноді комахи не гинуть під впливом одного з препаратів, так як у них виробляється імунна відповідь і отрута не робить згубного впливу на організм. У цьому випадку потрібно відчувати всі можливі методи позбавлення від двухвостки.
Інструкція
1
Найлегший спосіб - дихлофос. Обробіть приміщення дихлофосом, бажано використовувати нові, недавно з'явилися кошти. Обробку починайте з підпілля (якщо воно у вас є), потім окропити далекі кімнати і поступово рухайтеся до виходу. Щільно закрийте двері і почекайте 3-7 годин. У цей час у приміщення не повинно бути тварин, а акваріуми щільно закрийте. Після закінчення часу провітріть приміщення, а мертвих комах зберіть і викиньте з дому.
2
Розчин часнику та цибулі також справляється з усуненням двухвосток. Але принцип дії дещо відрізняється. Двухвостки просто залишають приміщення, а не гинуть. Дрібно поріжте 50 г цибулі і стільки ж часнику і додайте 200 мл води. Нехай настоїться приблизно 1-2 дні. Розчин процідіть і налийте в пульверизатор. Обшікайте всі стіни в будинку і підпілля (підвал), а також місця скупчення комах. Поступово двухвостки покинуть ваше житло, але є ймовірність, що ненадовго. Обробку слід проводити раз на тиждень в період нашестя комах (навесні та восени). Правда запах в будинку буде не з приємних, так що перш ніж обробляти приміщення, подумайте.
3
Мелок від тарганів добре вбиває двухвосток і навіть Мокрушев. Нанесіть його на стіни, плінтуса і особливо приділіть увагу місцям, де двухвостки зустрічаються найчастіше. Можете використовувати не крейда, а гель. Кошти з гелевою основою трохи краще діють. Зазвичай цей варіант обробки приміщення відмінно допомагає позбутися "нежданих гостей", але не забувайте періодично наносити новий шар кошти на стіну.
4
Якщо двухвостки вас не покидають, зверніться в санепідем станцію. Вам проведуть обробку спеціальними засобами, після чого якийсь час комахи перестануть вас турбувати. Ну і звичайно, просушіть приміщення і встановіть поглинач вологи, двухвостки воліють жити у вогкості, а якщо у вас її не буде, значить, вони виберуть собі інше житло з "комфортними" умовами.
Зверніть увагу
Двухвостки, або вілохвосткі (лат. Diplura) - загін Покритощелепні шестиногих. На сьогоднішній день відкрито понад 800 видів, 170 з яких мешкають в Північній Америці і 30 в Австралії.
Корисна порада
двухвостки - це простонародна назва відомих усім щипавок. Ще їх називають - вілохвосткі, і це комаха відноситься до загону Покритощелепні шестиногих. Як позбутися двухвостки? Двухвостки - вегетаріанці. Деякі люди називають двухвосток - губителями саду та городу, і вважають, що боротися з ними потрібно обов'язково. Улюблена пора року двухвосток - весна й осінь, коли вологість підвищена.