Як підключитися до супутникового інтернету.

Супутниковий інтернет день за днем міцно впроваджується в наше життя. Це не дивно, бо його переваги перед іншими великі. Швидкість передачі даних складає 400-450 Кб/с, а зона покриття обмежується тільки охопленням супутника.
Вам знадобиться
  • супутникова тарілка з діаметром від 90 до 120 см, кріплення до неї, а також кабель та конвертор
Інструкція
1
Найпростішим способом підключення є підключення через провайдера, який і справить необхідну настроювання обладнання. Але якщо ви прихильник самостійного вибору, то в першу чергу, після того, як установка тарілки пройшла успішно, виберіть ресивер або DVB-карту. Проконсультуйтеся з провайдером, але не намагайтеся бути абсурдно економним. В результаті ви можете отримає
2
ресивер, який буде перегріватися за п'ять хвилин і попрацювати у вас не вийти. Варто відзначити, що найбільшим виробником в цій галузі є TecniSat, зарекомендував себе з найнадійнішою сторони.
3
Для настройки супутникового інтернету спочатку налаштуйте DVB-карту. Передбачається, що наземну лінію ви вже налаштували. З'єднання Dialup або GPRS підключається за стандартною інструкції, яку ви отримаєте від провайдера. Починайте настроювати ресивер. Для цього зробіть установку в вільний слот PCI.
4
В комплекті до ресивера ви знайдете диск з драйвером. Встановіть його і зверніть увагу на появу відповідного значка у службовій панелі управління на вашому моніторі. Через контекстне меню (клацніть правою кнопкою миші на іконку) виберіть функцію Setup4PC. У вас повинно вискочити відповідне вікно. В зоні Satellite натисніть кнопку Add, де ви пропишете ім'я вашого супутника в рядку Name. Підтвердіть OK.
5
Натисніть кнопку Transponder Management. У правому верхньому куті сплив вікна впишіть транспондер, швидкість і поляризацію. Вноситься інформація повинна бути в аркушах характеристик від провайдера. Індикатором правильності настройки послужить поява в лівій стороні вікна пофарбованої лінії Signal Quality. Підтвердіть OK. Натисніть кнопку Data Services. Тут ви вводите ім'я провайдера. Натисніть Add і виберіть транспондер, настройки якого ви вводили спочатку.
6
Для завершення налаштування супутникового інтернету вам залишилося через Мережеве підключення прописати IP адресу і з'єднання встановлено.
У багатьох населених пунктах супутникове телебачення та інтернет є єдиним способом підтримувати зв'язок із зовнішнім світом. Якість сигналу, що надходить на телевізійну антену, залишає бажати кращого або зовсім відсутній, а високошвидкісний інтернет у сільській місцевості - велика рідкість. Тому багатьох цікавить, як підключити супутникове телебачення та інтернет самостійно.
Інструкція
1
Щоб підключити супутникове телебачення, з'ясуйте, чи можна на стіні або даху вашого будинку закріпити супутникову тарілку так, щоб ресивер був направлений в південну сторону. Якщо є перешкоди, такі як будинки і дерева, які заважають прийому сигналу з супутника, подбайте про додаткові пристосування, що дозволяють впоратися з цією проблемою.
2
Встановіть супутникову тарілку. Підключіть супутниковий ресивер і конвертер, відрегулюйте якість прийому сигналу, по можливості довівши його до 90 - 100% в ясну погоду. Якщо якість сигналу буде менше, то при низьких хмарах і дощі сигнал може зовсім пропасти, особливо це стосується телеканалів формату MPEG-4, які дуже чутливі до погоди.
3
Проведіть кабель до телевізора, підключіть і підключіть ресивер. Після цього вставте смарт-карту в гніздо супутникового ресивера і включіть приймач.
4
Налаштуйте установки супутникового оператора, до якого ви вирішили підключитися («Триколор ТВ», «НТВ-ПЛЮС» і т.д.). Після того як ви налаштуєте теле- і радіоканали і перевірите інтенсивність і якість сигналу, зателефонуйте в call-центр свого оператора і попросіть активувати смарт-карту. Процес активації займає 2-4 години.
5
Щоб підключити супутниковий інтернет скористайтеся послугами фахівців, так як вони зроблять роботу швидше і надійніше. Але якщо ви вирішили виконати підключення власними силами, то спочатку налаштуйте наземний канал DialUp або GPRS.
6
Встановіть і налаштуйте DVB-карту і встановіть драйвер (наприклад, Setup4PC), який йде разом з DVB-картою. Налаштуйте драйвер, для цього введіть назву супутника, транспондер, швидкість, поляризацію, ім'я провайдера. При установці вкажіть необхідність настройки проксі-підключення.
7
Скачайте з інтернету програму GlobalX і налаштуйте її. В налаштуваннях вкажіть сервер, порт, логін, пароль та інші дані.
8
Налаштуйте мережеве підключення, встановіть будь-який браузер. Після цього підключіться до супутникового інтернету.