Як оформити візу а ОАЕ.

Громадянам Російської Федерації для відвідування Об'єднаних Арабських Еміратів потрібна віза. Її можна оформити через туроператорські компанії або самостійно у Візовому центрі ОАЕ в Москві.
Інструкція
1
Оформлення візи через туроператораТуроператору необхідно надати наступні документи.1. Відскановану кольорову копію закордонного паспорта з терміном дії не менше 6 місяців з дня повернення з передбачуваної поездкі.2. Відскановану кольорову фотографію. Розмір фотографії повинен бути 4,3 Х 5,5 см, розмір файлу - не більше 40Кб, типу - JPG.3. Анкету, заповнену англійською язике.Еслі ви подорожуєте з дітьми, потрібно додати ксерокопію свідоцтва про народження.
2
Заміжні жінки у віці до тридцяти років, які подорожують без чоловіка або мають з ним не одне прізвище, повинні пред'явити копію свідоцтва про браке.Для незаміжніх жінок, які досягли тридцяти років, діють особливі правіла.Еслі був заброньований готель, категорія якого менше 5 *, імміграційна служба ОАЕ вимагає внести депозит у розмірі 1500 доларів США. Ця сума буде стягнута як штраф, якщо туристка порушить візовий режим й не покине країну в позначені терміни. Депозит вносить туроператор.
3
Оформлення візи через Візовий центр ОАЕ Якщо метою вашої поїздки є туризм, відвідини родичів або навчання, і ви вирішили оформити візу самостійно, потрібно звернутися до Візового центру. У цьому випадку вам доведеться надати документи, що підтверджують статус мандрівного або фінансовий статус.
4
Підтвердити статус мандрівного може той, хто за останні п'ять років побував в одній з наступних країн: США, Канаді, Новій Зеландії, Австралії, Японії чи країнах Шенгенської угоди. До документів необхідно додати ксерокопії сторінок закордонного паспорта з візами однієї або декількох вищевказаних країн. Також буде потрібно оригінал паспорта, який буде повернений власнику після того, як по ньому звірять ксерокопії.
5
Якщо за останні п'ять років ви не були в жодній з цих країн, вам доведеться підтвердити фінансовий статус. Для цього знадобиться довідка з банку про те, що за останній рік ваш дохід склав не менше 400 тисяч рублів. Або довідка з місця роботи за формою 2-ПДФО, де буде прописано, що ваша заробітна плата становить не менше 34000 рублів на місяць.
6
Для оформлення візи у Візовому центрі вам потрібні наступні документи: - закордонний паспорт, термін дії якого складає не менше 6 місяців з дня закінчення поїздки; - оригінал та ксерокопії сторінок використаного закордонного паспорта; - оригінал внутрішнього паспорта; - ксерокопії всіх сторінок внутрішнього паспорта; - 1 кольорова фотографія розміром 4,3 Х 3,5 см; - анкета, заповнена англійською мовою; - документи, що підтверджують статус мандрівного або фінансовий статус; - підтвердження броні отеля.В разі приватного візиту до родичів - запрошення від громадянина ОАЕ або іноземця, що має посвідку на проживання, копія його паспорта та копії документів, що підтверджують спорідненість. Якщо ви не зможете підтвердити жоден з статусів, у вас не приймуть документи у Візовому центрі!
7
Оформлення візи для детейВізовий центр оформляє візи дітям за умови, що вони подорожують з батьками. На дитину заповнюється окрема анкета. Якщо він подорожує з одним з батьків, потрібно копія нотаріально завіреного дозволу від другого батька, перекладена на англійську мову, і копія сторінки внутрішнього паспорта батька з його даними.
Зверніть увагу
Віза оформляється протягом 7-10 днів, термінова віза - протягом 1-4 дней.Візовий збір складає 60 доларів США.