Як знайти вантажовласників.

Вантажовласник - власник вантажу. В принципі, все товаровиробники, а також власники оптових складів і крупних магазинів є власниками вантажу. Тобто власниками товарів, продукції, які необхідно перевезти з однієї точки міста, країни в іншу.
Інструкція
1
вантажовласників, які вимагають уваги вантажоперевізників і експедиторів, вони стають в тому випадку, якщо не мають можливості самостійної доставки або перевезення свого товару чи продукції. На сьогоднішньому ринку вантажоперевезень існує безліч легальних і напівлегальних логістичних компаній, що займаються доставкою, перевезенням і оформленням вантажів з однієї частини світу в іншу. Однак великі автопарки вантажоперевізників сьогодні зменшують кількість своїх машин через недосконалість оподаткування вантажних перевезень та зношеності автопарків.
2
Тому багато водіїв викуповують свої вантажівки або беруть їх в оренду і починають власний малий бізнес.Для того, щоб знайти власника вантажу і отримати замовлення на перевезення вантажу, читайте оголошення в газетах і торгових журналах про необхідність вантажоперевезення.
3
Відвідуйте торгові виставки, там ви зможете дізнатися інформацію про потенційні вантажовласників і їх обсягах перевезень.
4
Давайте оголошення в газети та інтернет про наявність у вас транспорту і бажання перевести вантажі. Повідомте друзям і знайомим про ваше транспортному бізнесі.
5
Шукайте вантажовласників в інтернеті за оголошеннями на спеціальних сайтах. До речі, там же ви зможете знайти і відгуки про вантажовласників, і їх платоспроможності. Пам'ятайте: інформація - половина успіху.
6
Отримавши замовлення на вантажоперевезення, подбайте про те, щоб вантаж був правильно оформлений, перевірте його стан, кількість, домовтеся про час його отримання в точці завантаження і здачі вантажу в кінцевому пункті призначення. Відразу обговоріть умови оплати. Не їздіть по дорогах Росії поодинці. Це важко і небезпечно. Підберіть собі напарника, майте при собі мінімальні кошти самооборони. Перед виїздом завжди перевіряйте технічний стан вашого вантажівки.
Зверніть увагу
Власники вантажу шукають собі вільні автомобілі, а перевізники завантаження для свого транспорту. Цей сайт об'єднує перевізників і вантажовласників і позбавляє їх від таких проблем в пошуках вантажів для перевезення і вільного транспорту. Виставляйте свої вантажі і автомобілі для того, щоб ви змогли знайти один одного.
Корисна порада
Вантажовідправник при бронюванні провізної ємності повинен повідомити перевізника або уповноваженій агенту інформацію про дані вантажовідправника і вантажоодержувача, найменування вантажу, передбачувану дату відправки, вазі-брутто (далі - вага) і обсязі вантажу, габаритах кожного вантажного місця, кількості вантажних місць , умовах поводження з вантажем, властивості вантажу, що вимагають спеціальних умов або застережних заходів при його перевезенні ...