Як налаштувати електронну книгу. настройка електронної книги на телефоні.

У сучасному світі семимильними кроками розвивається мобільний зв'язок. Нинішні мобільні телефони мають багато функцій. Це і перегляд картинок, і прослуховування музики, і перегляд відео, і фотографування, і інтернет, і ще багато іншого. Ще одна функція - це читання книг. Відмінне рішення для тих, хто любить читати. У телефоні використовуються електронні книги.
Інструкція
1
Існує два способи установки електронних книг на мобільний телефон.Первий варіант: Насамперед візьміть потрібний вам текст, книгу , і відкрийте її в блокноті, в ворде або в будь-якому текстовому редакторі. Потім збережіть текст у форматі .txt. При цьому не забудьте встановити кодування UTF-8. Наступним кроком закачайте файли в папку електронних книг на ваш мобільний телефон. Пам'ятаєте, в налаштуваннях книги повинна бути встановлена дана кодування. Ваша електронна книга готова до читання.
2
Другий варіант: Існує така програма як Book Reader. З її допомогою можна встановити і читати електронні книги на практично будь-якому мобільному телефоні, що підтримує java.
3
Встановіть дану програму на свій комп'ютер і запустіть її. Виберіть ваш телефон. Це необхідно для установки настроек.Добавьте книгу в програму. Перед цим її необхідно зберегти в блокноті або іншому текстовому редакторі з кодуванням юнікод.
4
Натисніть кнопку «Створити книгу ». У програмі вона розташована в нижньому правому куті у вікні програми. Дана книга зберігається у форматі jar. Вкажіть місце для збереження книги на вашому комп'ютері. Скачайте файл на телефон. Запустіть його на телефоні. Книга встановиться як java-додаток. Електронна книга для читання готова. При читанні використовуйте наступні кнопки: вниз, вгору, вправо, вліво, і меню і насолоджуйтеся читанням в будь-якому місці.