Як зробити кнопку.

Зайнявся створенням власного сайту, ви неодмінно зіткнетеся з виконанням завдання по створенню кнопок для його розділів. Кнопка - це картинка, клацаючи по якій, користувач переходить на відповідний розділ сайту. Кнопки можна робити в фотошопі, але не всі творці сайтів можуть з цим впоратися. Є в інтернеті кілька безкоштовних сервісів, скориставшись якими, можна без особливих зусиль зробити кнопочки для свого ресурсу.
Інструкція
1
Загалом, цей процес виглядає так: заходимо на потрібний сайт і далі задаємо необхідне нам значення декільком характеристикам кнопки, визначальним її зовнішній вигляд. Кожна «трансформація», якій піддається кнопка, зазвичай відображається на самому екрані редагування зовнішнього вигляду кнопки.
2
Поле Text. В цьому полі потрібно ввести напис, яка буде відображатися на майбутньої кнопці. Тут можна вибрати шрифт, ефекти для нього (жирність, підкреслення і так далі), розмір, колір. Можна також зробити текст з тінню від букв або без тіні. І, нарешті, ми можемо вибрати формат, в якому наша кнопка з текстом буде збережена. Краще скористатися форматом JPG для статичної кнопки або GIF - для анімованої.
3
Переходимо до іншої частини екрана редагування, де можна кнопку візуально оформити. Перше, що нам потрібно буде - це задати форму кнопки (коло, квадрат, прямокутник і так далі).
4
Далі вибираємо обведення для нашої кнопочки. Варіанта два: обводка відключена і включена. Вибравши другий варіант, задаємо розмір і колір кордону.
5
Вибираємо тінь від кнопки. Знову ж, можна її або відключити, або включити, задавши при цьому колір тіні і її відстань від кнопки.
6
Розмір кнопки. Він може бути фіксованим і нефіксованим. У другому випадку ми самі вибираємо ширину, довжину кнопки, відстань від кінців тексту до кордонів кнопки.
7
Після всіх операцій по зміні зовнішнього вигляду тексту і кнопки можна зберегти готову кнопочку на комп'ютері, вибравши потрібний формат і ім'я зображення.