Як назвати слона.

Слонів не тримають вдома в наших широтах, хоча для Африки чи Індії це вважається звичайною справою. Придумувати ім'я слону зазвичай доводиться співробітникам зоопарку. Важко уявити, що хтось поселив у себе вдома таку величезну тварину і тепер потрібно терміново визначитися з вибором імені. Однак для олігархів така розкіш цілком доступна. Загалом, для тих, хто недавно обзавівся новим слоном, може бути будуть корисні наступні ідеї.
Інструкція
1
Опитайте громадськість. Нерідко зоопарки, які отримують слона , не хочуть самостійно вибрати йому ім'я. Зазвичай вони проводять опитування серед відвідувачів. Як правило, ім'я і для інших нових тварин вибирають «всім миром». Опитування можна проводити на інтернет-сайті зоопарку, роздавати анкети на вході. До речі, друковані анкети потрібно не забути потім якось зібрати.
2
Підберіть звичайне людське ім'я. Приміром, слониху в зоопарку Єкатеринбурга звуть Дарина. Зоопарк отримав її в дар. Одного пермського слона називали Джонні, на американський манер.
3
Назвіть слона в честь літературного, кінематографічного або мультиплікаційного героя. Наприклад, можна назвати слона Дамбо, в честь героя однойменного мультфільму.
4
Можна назвати слона в честь його відомих родичів. Правда спочатку непогано б з'ясувати, а чим саме прославився, який увійшов в історію, слон? Адже багато слонячі «знаменитості» були або страчені, або загинули в результаті нещасного випадку. Слон Джамбо був збитий паровозом в Канадському місті Сейнт-Томас. Азіатська слониха Мері була повішена за те, що вбила людину. За аналогічний проступок була страчена і слониха Топси. Але є серед слонів і «позитивні герої», наприклад, «благочестивий» індійський слон Гуруваюр Кешаван.
5
Назвіть слона іронічно. Приміром, Малюк або Крошка. Або варто назвати слона іменем, яке буде йому більше підходити по зовнішньому вигляду? Велетень, Богатир, Гігант.
6
Можна назвати слона зовсім незвично - кличкою, якою ми звикли окликати інших домашніх тварин. Досить кумедно буде назвати слона Шариком, Мурзіком, Барсиком або Бобиком.