Як інсталювати програму.

При придбанні комп'ютера не так вже й багато людей володіє відповідними навичками, щоб почати на ньому працювати. Навіть найпростіші речі здаються незрозумілими і складними. Деякі відвідують спеціальні комп'ютерні курси, де навчаються базовим навичкам роботи на ПК. Інші просять допомоги у друзів. Насправді, щоб засвоїти комп'ютер на рівні звичайного користувача потрібно не так багато часу і знань. Однією з перших речей, що треба навчитися робити, це інсталювати програми.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, диск з програмою, флеш накопичувач
Інструкція
1
Практично будь-яка комп'ютерна програма вимагає установки. Програми можна встановити або з диска, або з флеш накопичувача, або з самого жорсткого диска. Вставте диск, на якому записана відповідна програма, в DVD/CD ROM комп'ютера. Зачекайте пару секунд, поки диск в призводить не розкрутиться і не з'явиться меню, яке дозволить встановити програму на комп'ютер. Меню, яке з'явиться на екрані, називається «Майстер установки програм».
2
У першому вікні «майстра установки» ви побачите короткий опис програми, яку потрібно встановити. Знизу під текстом будуть відображені три команди: «Назад», «Далі» «Скасування». Натисніть «Далі». У подальшому вікні з'явиться інформація про ліцензування програми і правилах її використання. Прочитайте, поставте галочку напроти пункту «Погоджуюся з правилами використання продукту» і натисніть «Далі».
3
Потім з'явиться віконце, де потрібно вибрати папку, куди буде проводитися встановлення програми. Міняти тут нічого не потрібно, оскільки програми рекомендується встановлювати в папку, запропоновану «Майстром установки». Просто натисніть «Далі». Обов'язково дочекайтеся, поки закінчиться процес установки програми. По завершенню установки, швидше за все, буде запропоновано перезавантажити комп'ютер. Натисніть лівою кнопкою мишки по команді «Перезавантажити комп'ютер зараз». Після перезавантаження комп'ютера програма буде повністю готова до роботи.
4
Бувають ситуації, коли програма знаходиться на флешці. У таких випадках «майстер установки» необхідно запустити вручну. Щоб це зробити, відкрийте флешку, підключивши її до комп'ютера. Далі відкрийте папку з потрібною програмою, знайдіть файл «AutoRun.exe». Відкрийте його. Запуститься «майстер установки програм». Подальші дії аналогічні тим, які описані вище.
Всі пристрої персонального комп'ютера вимагають наявності певних файлів, що забезпечують їх нормальну роботу. Цей комплект називається драйверами. Дуже важливо вміти правильно їх встановлювати.
Вам знадобиться
  • - Sam Drivers.
Інструкція
1
У функції операційних систем Windows входить автоматичний пошук і установка драйверів. Підключіть пристрій і почекайте, поки система підбере потрібні файли і активує їх. Якщо цього не сталося, то відкрийте властивості меню «Мій комп'ютер» і перейдіть в диспетчер пристроїв.
2
Знайдіть обладнання, виділене знаком оклику. Два рази клікніть по ньому лівою кнопкою миші. У меню, перейдіть у вкладку «Драйвер» і натисніть кнопку «Оновити». Вкажіть пункт "Автоматичний пошук і установка». Для успішного здійснення цього процесу рекомендують підключитися до інтернету.
3
Для самостійної установки драйверів необхідно спочатку їх знайти. Перейдіть на сайт фірми, що випускає дане устаткування. Знайдіть розділ «Центр завантажень» або «Програмне забезпечення» і скачайте комплект файлів, необхідних для роботи потрібного пристрою. Після завершення скачування архіву розпакуйте зберігаються в ньому файли в окрему папку.
4
Знову відкрийте диспетчер пристроїв і обновіть драйвери, використовуючи функцію «Установка з вказаного місця». Перезавантажте комп'ютер, якщо драйвери були успішно встановлені, а обладнання все ще не працює.
5
Скачайте і встановіть комплект файлів Sam Drivers. Це спеціальна утиліта, призначена для автоматичного підбору потрібних файлів для певного обладнання. Краще використовувати порівняно нову версію програми. Запустіть файл DIA-drv.exe і почекайте, поки завершиться аналіз підключеного обладнання. Знайдіть те пристрою, для якого необхідно знайти потрібні файли, виділіть його галочкою та натисніть кнопку «Оновити».
6
Після завершення обраних частин закрийте програму і перезавантажте комп'ютер. Перевірте працездатність нового обладнання.