Як визначити звукову карту для комп'ютера. ка дізнатися Яка звукова карта стоїть на компі.

У процесі експлуатації комп'ютера може виникнути ситуація, коли потрібно дізнатися модель звукової карти. Наприклад, може знадобитися завантажити драйвера для звукового обладнання. А це зробити неможливо, якщо не знати назви моделі звукової карти. Також у разі звернення до служби технічної підтримки якого-небудь сервісу, необхідно зібрати основну інформацію про обладнання комп'ютера .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, звукова карта, програма TuneUp_Utilities
Інструкція
1
Найпростіший спосіб визначити модель звукової карти - за допомогою «диспетчер пристроїв». Відкрийте контекстне меню «Мій комп'ютер». Контекстне меню - це набір команд, які відкриваються за допомогою натискання по об'єкту правою клавішею мишки. Виберіть команду «Властивості». На панелі завдань виберіть «диспетчер пристроїв».
2
Після того як ви кликнете по рядку «диспетчер пристроїв», з'явиться список всього встановленого на комп'ютері устаткування. У списку знайдіть пункт «звукове обладнання». Напроти пункту розташовується маленька стрілочка. Натисніть по цій стрілочки і відкрийте список звукового обладнання. Це і є модель звукової карти, встановленої на вашому комп'ютері.
3
Як правило, такий спосіб показує тільки назва моделі звукової карти. Якщо цього недостатньо, можна дізнатися більш докладні характеристики. Для цього потрібно скористатися спеціальними програмами, які надають повну інформацію про комплектацію комп'ютера .
4
Скачайте та встановіть програму TuneUp_Utilities. Перезавантажте комп'ютер. Після перезавантаження запустіть програму. Після першого запуску програми зачекайте кілька хвилин, поки відбувається сканування комп'ютера . Після завершення сканування програма буде розташовувати усіма даними про обладнання на комп'ютері і його характеристиками.
5
В основному меню програми виберете вкладку «Система». Виберіть опцію «звукові пристрої». В меню з'явиться назва вашої звукової карти. Клацніть по ній лівою клавішею миші, і ви отримаєте доступ до всієї інформації, яка стосується вашої звукової карти. Можна буде подивитися версію драйверів, чи потрібно їх оновлення, апаратні можливості звукової карти, виробника та багато іншої, що стосується вироби, інформацію.