Як відрегулювати газовий котел.

Якщо ви придбали і встановили газовий котел, але його функціонування вас не влаштовує і здається неправильним, ми розповімо як швидко і легко самостійно відрегулювати газовий котел.
Інструкція
1
Візьміть техпаспорт на котел і уважно озакомьтесь з нім.Проверьте вхідний тиск газа.Установіте вихідний тиск у відповідності з паспортними значеннями.
2
Встановіть на пальник мінімальна витрата газу. Саме мале полум'я дозволить котлу горіти без перебоїв і ударів, а в подальшому уникнути забивання пальника.
3
Збільште або зменшите витрата газу на запальник. Нормальним при цьому буде поставити спрацьовування ЕМК за 10-12 секунд при спуску. Якщо виставити спрацьовування швидше - швидко згорить, якщо поставити повільніше - газовий котел може відключатися.
4
Якщо котел вже працював якийсь час і стався збій в роботі, ви повинні: Перевірте тягу. Для цього достатньо запалити сірник і направити полум'я в віконце котла, призначене для розпалювання. Тяга Тобто, якщо вогник буде відхилятися всередину котла. Якщо не буде, слід запалити ще один запальник і прогріти димохід без включення пальника протягом півгодини - години. Після чого знову перевірити.
5
Перевірте роботу термопара і ЕМК.Проверьте роботу терморегулятора, повертаючи за годинниковою стрілкою регулятор для збільшення температури і проти годинникової - для зменшення. Ми можете зупинити регулятор на такій шкалі, яка буде прийнятна вам в той чи інший період року.
6
Підтягніть гайку термопари і датчика тяги щільно між контактами датчика тягі.Вставьте невеликої надфіль.