Як зашпаклювати машину і чим. Як самому зашпоклевать машину.

За допомогою шпаклівки на автомобілі проводиться ремонт вм'ятин, нерівностей та інших вад поверхні. Даний матеріал є абсолютно безпечним і простим в зверненні, якщо їм правильно користуватися.
Інструкція
1
Вирівняйте вм'ятину, уважно стежачи за тим, щоб не вигнути поверхню назовні. Надіньте рукавички і зачистите ділянку кузова спеціальною протиркою, з її допомогою видаліть весь бруд, пил, залишки фарби, полірувальну пасту. Проведіть долонею по ушкодженого місця - так простіше виявити всі незначні дефекти.
2
Шпаклівка, яку застосовують для кузова, погано лягає на фарбу. Тому спочатку видаліть всю фарбу на даній ділянці. Для цього можна скористатися шліфувальним кругом, після якого пройдіться ще раз протиркою для панелі, яка ефективно видалить всю решту пил.
3
Подивіться на етикетку шпаклівки: вона може бути аматорською і професійною. Уважно прочитайте, чи годиться вона для оцинкованих панелей, якщо такі є у вашому автомобілі. Змішайте наповнювач і затверджувач в точних пропорціях, для цього можна скористатися вагами. Приготуйте суміш на металевій і пластиковій поверхні.
4
Візьміть затверджувач шпателем і покладіть поверх наповнювача. Ретельно продавите і змішайте, щоб витіснити повітря і прибрати порожнечі. Зазвичай ці два компоненти мають різний колір, щоб ви легко могли побачити, що вони повністю перемішані. Пам'ятайте, що все потрібно робити по інструкції, бо надлишок затверджувача робить приготовлену шпаклівку більш крихкою.
5
Нанесіть шпаклівку на підготовлену поверхню. Розподіляйте склад зверху вниз і назовні. Намагайтеся зробити так, щоб вийшов рівний і гладкий шар. Часу на виправлення дефектів у вас дуже мало, воно обмежується застиганням складу. Дочекайтеся, поки шпаклівка висохне, і нанесіть на ділянку проявну покриття.
6
Відшліфуйте поверхню. Якщо є видимі дефекти, скористайтеся наповнювачем. Нанесіть його на поверхню і чекайте, поки висохне. На кінцевих етапах шліфування гладкість поверхні краще перевіряйте долонею. Після цього пофарбуйте відремонтовану ділянку.