Як і чим обтягувати салон.

Для того щоб зробити салон автомобіля більш привабливим і приємним не тільки на вигляд, але і на дотик, необхідно обтягнути його. Матеріалів зараз достатня кількість, все залежить від ваших вимог і переваг.
Інструкція
1
Замініть оббивку дверей. Для цього попередньо зробіть шпаклівку і фарбування, а потім уже заміну. Визначтеся з матеріалом, який буде використовуватися для оформлення салон а. Підходьте до цього з особливою ретельністю, адже кожен матеріал має як свої переваги, так і недоліки. Багато зупиняють свій вибір на шкірі, однак це дороге задоволення.
2
Зробіть викрійки окремих частин салон а. Підходьте до цього заняття з великою акуратністю і точністю. Підбір викрійки індивідуальний для кожного елемента. Наприклад, для того, щоб обтягнути кермо, виміряйте його довжину кола і ширину спиць. Якщо конфігурація досить складна, то припуски зробіть більше. Однак якщо ви хочете, щоб всі деталі оббивки сиділи щільно, то пару сантиметрів можна зменшити.
3
Подгоните оболонку по місцю і ретельно закріпіть за допомогою спеціальної строчки по всій довжині. Можете накласти два шви, використовуйте товсту і міцну нитку, щоб надійно зафіксувати матеріал. Замініть оббивку сидінь і дверних вставок, підголівників. Акуратно зніміть чохли з сидінь, не викидайте їх - вони послужать вам в якості викрійки для нового матеріалу.
4
Візьміть лезо і розпоріть чохли по швах. Ви отримаєте окремі панелі, - їх потрібно перенести на новий матеріал, яким будете обтягувати салон , наприклад, на шкіру. Виріжте заготовки і зшийте на машинці, використовуючи при цьому подвійну оздоблювальну строчку, яка буде виглядати красиво і додасть додаткову міцність чохлам.
5
Виверніть готові вироби на лицьову сторону і надіньте на сидіння. Розправте їх і ретельно натягніть. Візьміть праска і тряпочку, через яку розгладьте їх. Пам'ятайте, що краще використовувати матеріал одного чи двох кольорів. Різноманіття забарвлень небажано, воно буде виглядати безглуздо.