Як міняти масло в АКПП. Як міняти акпп.

Час заміни масла в АКПП визначається умовами експлуатації і типом коробки передач. За нормальних умов його потрібно міняти через кожні 70 тисяч кілометрів пробігу або через 2 роки.
Інструкція
1
Відкрутіть зливну пробку, яка знаходиться в картері АКПП . Підставте ємність і злийте масло. Пам'ятайте, що при такому способі випливає не всі масло, а тільки деяка його частина, а значить, заливати потрібно рівно стільки ж. Після заміни масла обов'язково перевірте його рівень за допомогою щупа. Таким способом відбувається заміна близько 40% масла.
2
Для того, щоб зробити заміну всього масла, зробіть наступні дії. Заведіть двигун і виконайте на машині шлях у 5 кілометрів, щоб досить прогріти АКПП . Після цього заженете автомобіль на яму і заглушите двигун. Відкрутіть пробку, яка знаходиться на піддоні, і дайте маслу стекти. Відкрутіть піддон. Дійте гранично акуратно, в піддоні знаходиться пристойна кількість масла, яке ви можете з легкістю пролити на себе.
3
Зніміть фільтр і промийте його. Для цього використовуйте бензин або сольвент, а також продування. Ретельно промийте піддон і встановіть всі зняті частини на місце. Залийте масла стільки, скільки витекло в результаті зняття пробки. Потім приготуйте кілька порожніх ємностей. Для цього підійдуть звичайні пластикові пляшки.
4
Від'єднайте масло відводять трубки, які кріпляться до радіатора охолодження. Надіньте на канали для масла заздалегідь приготовлені шланги, які опустите в ємності. Посадіть помічника за кермо і попросіть його завести двигун. Слідкуйте за шлангами - з них через кілька секунд поллється масло. Уважно дивіться за кольором витікаючої рідини. Як тільки нове масло витіснить старе, скажіть напарникові, щоб заглушив мотор.
5
Зніміть шланги від масляних каналів і підключіть трубки назад до радіатора. Після цього перевірте рівень масла. Прокатаєтеся на автомобілі кілька кілометрів у спокійному режимі, щоб дати маслу розійтися по всій коробці передач.