Як зробити хвіст русалки. Як зробити костюм русалки.

Як створити карнавальний костюм русалоньки? Звичайно, проявити фантазію! Якщо з верхом цього образу все зрозуміло, то от нижня частина костюма викликає певну складність. У цій стаття розглянемо два варіанти виконання хвоста русалки.
Вам знадобиться
  • круглов'язані трикотажне полотно, так званий трикотажний панчоху
  • Біла тканина
  • Намистини
  • Корсетная кісточка
  • Фарба по тканині
  • Лосіни
  • Тканина зеленого або блакитного кольору
Інструкція
1
Для верхньої частини костюма русалки підійде біла блискуча тканина, або будь-яке плаття. Горловину обошьем намистинами, вони не тільки прикрасять виріз, а й триматимуть обтачку.Для спідниці-хвоста необхідно відміряти деталь панчохи. На відстані близько 10 см від верхнього зрізу милом позначаємо лінію суміщення. Спідницю з'єднуємо з верхньою частиною, поєднавши розмічену лінію з нижньою межею верхньої частини. Зшиваючи деталі на швейній машинці, прокладете одну строчку вище на 1 см зазначеної лінії, а другу - точно по лінії. Зверху залишиться вільний край. Загорнемо його на спідницю, підвернувши всередину відкритий зріз. Відворот на талії вийшов у підсумку - це початок хвоста русалки.
2
Для викрійки плавника, решту трикотажного панчохи розрізаємо вздовж. З кожної половинки дні вільну плавник - 2 деталі із згином. Обмітайте зрізи обох деталей плавця і нижній край спідниці. Докладемо плавники до нижнього краю спідниці, таким чином, щоб одна деталь виявилася попереду, інша ззаду, простежимо, щоб нижній край спідниці не визирав з-під плавника. Приметать плавники до спідниці, поєднуючи при цьому куточки плавця, а виступаючі куточки з'єднати друг і другом. Плавник пришиваємо спідниці.
3
Куточки плавника зшиваються таким чином: строчка прокладається по верхньому краю до куточка і по нижньому краю на довжину 7,5 см. На відстані 1 см від краю, між утворилися припусками покладіть шматочки корсетній кісточки і зшийте припуски краєобметочних швом. Після цього куточки плавця збережуть свою форму. Фарбою намалюйте на плавці смужки.
4
Якщо це виконання сукні Русалочки здається складним або часу зовсім немає, можна обійтися підручними матеріалами. Отже, для верхньої частини плаття підійде біла щільна футболка. Прикрасьте комірець намистинами. А для хвоста русалки візьмемо лосини, зеленого або блакитного кольору, обріжемо їх на 15 - 20 см і до кожної штанини пришиємо валу, вони гратимуть роль плавника русалки. Валу - полотна такни, шириною 1 м і довжиною 25 - 30 см. Бажано зеленого, синього або блакитного кольору. От і все костюм русалоньки готовий!