Як організувати банкет.

банкет ми найчастіше називаємо святкове застілля в честь якогось знаменної події: ювілей, весілля, річниця чогось і т.д. Головне в банкеті - подія, заради якої ви запрошуєте гостей. Тому основну увагу приділено не столу, а веденню банкету.
Інструкція
1
Постараємося врахувати всі моменти майбутнього банкета.Начнем з вибору майданчика проведення торжества. Важливо розуміти, яка кількість персон буде присутній на банкеті, їх соціальний статус і вік. Потрібно вибрати зручний і прийнятний для всіх варіант місця проведення банкету. Це може бути їдальня, кафе, ресторан, банкетний зал або заміський клуб.
2
При виборі місця проведення оцінюйте його інтер'єр (чи підходить він тематиці вашого торжества), місце розташування і наявність парковки, обслуговуючий персонал. Вибираючи приміщення, продумайте розташування столів для гостей, стола для фруктів, чайного столу. Передбачте площадку для танців і конкурсів. Оцініть гардероб, туалетні кімнати і місця для куріння. Адміністрація закладу допоможе вам скласти святкове меню. Не забудьте обговорити, хто надає продукти та напої.
3
Якщо ви бажаєте внести зміни в інтер'єр - довіртеся фахівцям. Вони зможуть прикрасити зал гірляндами, драпіровками, живими і штучними квітами.
4
Приміщення для банкету вибрано, пора визначаться з тематикою («Премія MERCI», «Подорож СВ класом», «Jazz в моєму серці», «У вершини Олімпу») та програмою урочистості (наявність офіційної частини, наповнення концертними номерами ).
5
Для того щоб свято вдалося, необхідно потурбуватись про технічне забезпечення заходу (звук, світло, підготовка сцени і т.д.).
6
99% успіху торжества залежить від ведучого і його особистої чарівності, вміння утримувати увагу публіки. Тому для ведення банкету завжди запрошуйте професіонала. Ведучий - єднальна нитка свята. Саме він надасть слово в потрібний момент потрібній людині, виголосить тост, проведе конкурс, розіграє гостей, представить виступаючих артистів. Від тематики торжества залежить, артисти будь жанрів виступатимуть у вас на заході. Яким би досвідченим ні ведучий банкету, вам необхідно затвердити сценарний план вашого заходу. У плані повинні бути перераховані всі складові свята.
7
Добре якщо ви заздалегідь подбаєте про заохочувальних призи і сувеніри для Ваших гостей.
8
Щоб зберегти в пам'яті надовго святковий вечір, забезпечте фото- і відеозйомку. Заздалегідь обговоріть з операторами терміни видачі готового матеріалу.
9
«Штірліц знав, що запам'ятовується тільки останнє». Тепер і ми знаємо цей феномен. Людям найбільше запам'ятовується початок і кінець торжества. В кінці бенкету заплануйте кульмінацію святкової програми. Це може бути піротехнічне шоу, викид куль з прогнозом долі, запуск повітряних змеев.Главное, щоб це стало для всіх сюрпризом!
10
Задоволені, але трохи втомлені гості, будуть вам вдячні, якщо ви організуєте їх доставку від місця проведення банкету до будинку. І наостанок, якщо ви хочете самі відпочити на банкеті, довірте організацію вашого свята професіоналам.
Подарувати дитині свято, яке він запам'ятає на весь рік - що може бути краще напередодні Нового року? Щоб малюк повірив у диво, необов'язково запрошувати професійних аніматорів або везти його до Лапландії. Казку цілком можна влаштувати будинку в тісному душевній компанії знайомих і друзів.
Вам знадобиться
  • - просторе приміщення;
  • - ялинка;
  • - новорічні іграшки і прикраси;
  • - карнавальні костюми та маски;
  • - частування;
  • - подарунки, призи;
  • - сценарій свята;
  • - атрибути для ігор, конкурсів та творчості.
Інструкція
1
Щоб організувати дитячий Новий рік , потрібно запросити гостей у зручний для всіх час. Для свята досить 3-4 дитини одного віку, особливо якщо діти маленькі. Узгодьте з батьками день свята і врахуйте режими неспання і сну малюків. Найкраще організувати захід в першій половині дня; оптимальна тривалість свята - не більше 1-2 годин.
2
Оберіть місце проведення заходу. Якщо ви будете збирати дітей в квартирі, то приберіть іграшки в шафи і звільніть простір для ігор. Можете орендувати на час свята дитячу ігрову площадку. В ясну по рік у найкраще організувати дитячий Новий рік на вулиці, але в цьому випадку програма свята має бути насиченою і короткою, щоб ніхто з дітей не застудився.
3
Оформіть зал мішурою, гірляндами, обов'язково поставте ялинку і нарядите її. Якщо ви припускаєте на святі спільна творчість, то залиште місце для виробів, зроблених дітьми, якими вони прикрасять ялинку і кімнату. Накрийте для дітей святковий стіл, на який поставте солодощі, фрукти і напої.
4
Продумайте костюми для ведучих і учасників свята. Заздалегідь обговоріть з батьками ролі дітей на заході. Для інсценівки казки підготуйте костюми або маски. Також в сценарій свята можна включити створення ново рік нього гриму, який діти використовують у виставі.
5
Продумайте сценарій свята, в який включите ігри та забави на зимову тематику. Активні ігри повинні чергуватися з відпочинком, наприклад, чаюванням або творчістю. При бажанні запросіть на свято Діда Мороза та Снігуроньку або переодягніть в костюми батьків. Пам'ятайте, що Новий рік немислимий без хороводів навколо ялинки, пісень і подарунків.
6
Дитячий Новий рік на вулиці дає більше можливостей для активності дітей. Проведіть рухливі ігри, змагання з метання сніжок, разом з дітьми зліпіть сніговиків або влаштуйте гонки на санках. Слідкуйте, щоб діти не перевтомилися. Активної прогулянкою можна закінчити свято, розпочатий в приміщенні, заодно проводити дітей додому.
Корисна порада
Для маленьких дітей вибирайте гри, з якими вони знайомі. Старшим дітям доручіть вивчити роль або підготувати конкурс для молодших. Залучайте до участі у святі інших батьків.