Як описати характер людини. опис характеру дівчини.

Він добрий, чуйний, веселий. Говорячи про когось, ми не шкодуємо приємних слів, але характер - поняття багатогранне, і щоб дати точний опис людини, мало просто хвалити або лаяти його. Дотримуйтесь наших інструкцій, і ваша характеристика буде точна і об'єктивна.
Інструкція
1
Для початку визначте тип темпераменту людини. Живчиків і збуджуваним, товариських людей прийнято відносити до холерикам, є ще меланхоліки і сангвініки (щось середнє між першими двома). Розподіл дуже умовно, нехай ця перша характеристика стане точкою відліку.
2
Далі слід зрозуміти, як людина вибудовує відносини з зовнішнім світом. Нужденні в спілкуванні, комунікабельні люди - це екстраверти. Інтроверти - це ті, хто головну увагу приділяє свого внутрішнього світу і обмежує контакти з зовнішнім.
3
Характер людини найкраще проявляється в його вчинках, вони говорять самі за себе. Буває, що хлопчик, завжди вважав себе боязким, в екстремальній ситуації надходить, як герой. Поспостерігайте за тим, як характеристика, дана людиною самій собі, вступає в протиріччя з його поведінкою в житті.
4
Виявлені протиріччя допоможуть вам виявити не тільки явні, але й приховані від сторонніх очей риси характеру. Наприклад, дівчина, засуджувала когось за аморальну поведінку, заводить у всіх на виду роман з одруженим чоловіком. Не поспішайте записувати її в негідниці. Можливо, таким чином виявляється її прихований темперамент, який вона вперто заперечує.
5
Також існують великі розбіжності між тим, як характеризує себе сам людина і тим, як його бачать з боку. Запитаєте, що думають про вашу сусідці Маші ваші спільні знайомі, і ви здивуєтеся розкиду думок. Акуратно проводячи подальші опитування, ви напевно виявите деякі повторювані характеристики. Вони й стануть для вас орієнтиром.
6
Використовуйте хитрий прийом. Попросіть людину розповісти, що він думає про оточуючих. Характеризуючи інших, ми часто описуємо самих себе. Зверніть увагу на те, що він засуджує. Часто в інших нам не подобається те, що ми не приймаємо в самих собі.
7
Зведіть всю отриману інформацію воєдино, додайте власні враження. Якщо є можливість, проведіть тестування за методом Шмишека, Айзенка або підберіть психологічні опитування з популярних журналів. Ви зможете порівняти результати власного імпровізованого дослідження з даними тестів.