Як прошити телефон безкоштовно.

Стільниковий телефон , як і комп'ютер, складається з двох основних частин: залізної і програмної (прошивки - firmware). Якість роботи телефон а залежить від їх обох. При їх недоліках можливі різні порушення в роботі апарату: мимовільне вимикання, зависання, поганий зв'язок, нестабільна робота додатків та інші. Але якщо апаратну частину під силу виправити лише фахівцю в спеціально обладнаному сервісному центрі, то попрацювати над програмною частиною, а саме замінити прошивку свого телефон а, може звичайний користувач. Виробник стільникових телефон ов Nokia дозволяє своїм покупцям оновлювати програмне забезпечення телефон ов самостійно.
Вам знадобиться
  • Кабель для з'єднання телефону і комп'ютера, програма Nokia Ovi Suite, доступ в інтернет, комп'ютер.
Інструкція
1
Скачайте, вибравши в таблиці модель свого телефон а, і встановіть на комп'ютер безкоштовну програму Nokia Ovi Suite із сайту Nokia. Разом з програмою встановляться драйвери, необхідні для вашого телефон а. Підключіть кабелем телефон до комп'ютера, при запиті телефон а «Виберіть режим» виберіть PC Suite. Коли телефон встановить з'єднання з комп'ютером, в нижній частині програми з'явиться зображення вашого телефон а з його назвою. Перед прошивкою збережіть дані з телефон а на комп'ютері. Вимкніть антивірусну програму. Під акумулятором подивіться продукт-код телефон а. Кожній країні відповідають свої продакт-коди. Щоб переконатися, що телефон не "сірий", тобто офіційно ввезений в РФ для продажу, зателефонуйте телефон у гарячій лінії Nokia Care 8-800-700-22-22 і повідомте їм IMEI телефон а. Якщо телефон виявився «сірим», прошити офіційним шляхом його не вдасться.
2
В програмі Nokia Ovi Suite виберіть «Інструменти», потім «Оновлення програмного забезпечення». Програма покаже версію прошивки телефон а і, якщо є більш нова, запропонує оновити її. У списку можливих оновлень виберіть потрібне. Зробіть оновлення. Якщо в телефон е встановлена остання версія ПЗ, то замість оновлення запропонують перевстановити прошивку, Ця операція доцільна при наявності неполадок в телефон е. Якщо ви хочете, щоб програма сама відстежувала появу нових прошивок і завантажувала їх, поставте галочці у відповідному віконці в «Інструменти - Параметри - Загальні».
3
Замість Nokia Ovi Suite можна використовувати програму Nokia Software Updater (оновлення ПЗ Nokia), попередньо встановивши програму Nokia PC Suite.
Зверніть увагу
Якщо змінити продакт-код не вдалося, для прошивки телефонів Nokia можна використовувати програми Phoenix Internal Service Software і JAF Software.
Корисна порада
Якщо телефон виявився «сірим», прошити телефон Nokia можна, змінивши продакт-код на російський. Зробити це можна за допомогою програми SpCC.