Як перевести малюнок на тіло. Як зробити картинку на телефон.

Дуже популярним видом прикраси власного тіла у людей різного віку став татуаж. За допомогою спеціальних інструментів на шкіру наноситься татуювання, що представляє собою певний малюнок або напис. Дана процедура болюча, оскільки шкіра піддається численним проколів голкою. Але незважаючи на це, любителів татуювань з кожним днем, місяцем і роком стає все більше. Варто також пам'ятати про те, що дану процедуру варто проходити в спеціалізованих майстернях, інакше існує величезний ризик заробити собі зараження крові.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до самої процедури нанесення малюнка на тіло, необхідно перенести ескіз татуювання на ділянку шкіри, де забажає клієнт. Є кілька способів перенесення рисунка на тіло людини.
2
Перший спосіб. Після того, як ви вибрали відповідний вашому відвідувачеві рисунок, переведіть його на копіювальний папір. Для цього покладіть її тією стороною вгору, де знаходиться велика кількість барвників. За допомогою будь-якого загостреного предмета обведіть накреслення малюнка. При цьому фарба з копіювального паперу виявиться на малюнку.
3
Листок з малюнком прикладіть до попередньо змоченою спиртом шкірі, зафіксуйте. Малюнок повинен віддрукуватися на шкірі, але якщо цього не відбулося, то за допомогою загостреного предмета потрібно обвести контури.
4
Другий спосіб. Малюнок переведіть на кальку з допомогою гелевою ручки. Місце, в якому планується виробити нанесення малюнка, попередньо продезінфікуйте і намажте милом. Прикладіть кальку до місця, загостреним предметом переведіть малюнок на тело.После усього цього можна безпосередньо приступати до нанесення татуювання.
5
Час не стоїть на місці, розробляються все нові і нові види фарб, пристосованих саме для нанесення тату. Перед процедурою необхідно пройти тест на алергічну реакцію і на переносимість вашим організмом хімічного барвника.
6
Найголовніше при нанесенні тату - дотримуватися стерильність. Простежте за тим, щоб майстер надів стерильні рукавички і обробив всі необхідні інструменти дуже ретельно. Адже здоров'я набагато дорожче, ніж симпатичний малюнок на тілі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eZIxW83dFqQ