Як подивитися баланс банківської картки. де можна подивитися баланс картки за номером картки.

Процедура перевірки балансу на карті досить проста. Але банки все одно намагаються зробити цю процедуру ще більш зручною і простою для клієнта. Клієнт повинен бути впевнений у банку, якому він довіряє свої грошові кошти.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон, інтернет або банкомат, пластикова карта або номер картки, пін-код.
Інструкція
1
Перевірити баланс банківської карти можна кількома способами. Один з них - це перевірка балансу через термінали самообслуговування. Для перевірки балансу досить підійти до банкомату, вставити карту, ввести пін-код, вибрати відповідне меню (запит балансу або запит залишку на рахунку) і дочекатися друку чека із зазначеним у ньому залишком на рахунку.
2
Також можна перевірити баланс через системи мобільного банкінгу. Багато кредитні організації (банки) надають дану послугу. Сенс її такий, що до номера телефону «прив'язується» номер рахунку карти, і за допомогою sms-запитів можна здійснювати деякий перелік операцій з картою. Кожен банк надає свій перелік послуг, ознайомитися з ним і підключити дану послугу можна у будь-якому відділенні банку, або на сайті банку. Єдина відмінність пакету послуг через мобільний від банкомату або інтернет-банку полягає в тому, що ці послуги платні. Щомісяця з рахунку клієнта буде списуватися певна сума грошових коштів за використання услугі.Через мобільний телефон перевірити баланс досить просто, для цього необхідно бути підключеним до послуги мобільного банкінгу та знати, яку комбінацію символів або цифр треба відправити на певний короткий номер. У відповідь прийде sms-повідомлення із зазначенням балансу на рахунку карти.
3
Перевірити баланс на карті можна і за допомогою інтернету. Але не всі банки надають такі можливості, тому ніхто не може забезпечити повну безпеку інтернет каналів. Для того, щоб регулювати рахунки за картками через інтернет, необхідно зареєструвати картку на сайті банку. Прив'язка робиться один раз, і після цього у користувача з'являється особистий кабінет на сайті банку, звідки можна здійснювати операції з картами, не виходячи з дома.Для того щоб перевірити баланс через інтернет, досить увійти в особистий кабінет на сайті банку і вибрати відповідне меню ( залишок на рахунку або баланс карти). На екрані висвітиться сума залишилася на рахунку.
4
Останнім способом перевірити баланс є дзвінок оператору банку. В даній процедурі все досить просто: достатньо зателефонувати на телефон гарячої лінії банку (можна подивитися на сайті банку або дізнатися в будь-якому відділенні), повідомити оператору прізвище, ім'я, по батькові, номер картки (якщо рахунків декілька) і секретне слово (вказується в документах до карті), і оператор повідомить залишок на рахунку.
Зверніть увагу
Не зберігайте пін-коди від карток в гаманцях або в будь-яких доступних стороннім особам місцях. Краще його просто запам'ятати.
Корисна порада
Не економте на зручності та безпеки, послуги мобільного-банкінгу коштують недорого, але ви завжди будете в курсі всіх операцій, що здійснюються з картою.
Банківські картки активно використовуються населенням для оплати товарів і послуг, на карти нараховують заробітну плату, у зв'язку з чим часто виникає необхідність перевіряти баланс банківської карти.
Вам знадобиться
  • Банківська картка, пін-код, кодове слово, можливо будуть потрібні паспортні дані.
Інструкція
1
Скористайтеся банкоматом банку, який видав вам карту. Вставте в банкомат свою карту, на екрані з'явиться інструкція - введіть пін-код - числовий код, який видавали вам в запечатаному конверті при отриманні банківської карти. Після чого можна роздрукувати баланс картки або переглянути його на екрані банкомату. Після закінчення операції заберіть з банкомату свою карту.
2
Зателефонуйте в банк. Ви можете скористатися безкоштовною гарячою лінією для клієнтів або зателефонувати до відділення банку у своєму місті. Оператор вислухає вас і запросить реквізити банківської картки - її номер, кодове слово, які ви вказували при оформленні банківської карти. Після чого надасть вам інформацію про баланс карти.
3
Зайдіть в свій особистий кабінет на сайті банку. Багато комерційних банків пропонують своїм клієнтам послугу інтернет-банку. Це можливість стежити за станом балансу банківської карти не виходячи з дому - достатньо ввести на сайті банку в спеціальне віконце логін і пароль, щоб потрапити на свою персональну сторінку - особистий кабінет, звідки легко і зручно управляти своїм рахунком банківської картки, стежити за його станом і перевіряти засоби, переводити їх між рахунками, оплачувати послуги.
Зверніть увагу
Чи не повідомляйте нікому пін-код вашої банківської карти, будьте уважні при роботі з банкоматом - за вашою спиною не повинні стояти люди.
Корисна порада
Чи не записуйте пін-код на картці - в разі її втрати, зловмисники легко зможуть отримати доступ до ваших коштів.