Як зробити свій соціальний сайт.

Соціальні мережі - невід'ємний атрибут інтернет-покоління. Сайти соціальної спрямованості поширюються з тією ж швидкістю, з якою інтернет охоплює планету. І щоб урвати свій "шматок пирога", діяти потрібно вже зараз. При створенні соціальної мережі з нуля, потрібно виконати декілька речей.
Інструкція
1
Замовте движок для вашого сайту на барахолці або ж у спеціалізованій конторі. Від майстрів вам потрібні нутрощі - програмне забезпечення, двигун, шаблон і так далі. Створити все це самостійно вийде не раніше, ніж через півроку старанного вивчення десятків непотрібних в повсякденному житті речей. Тому не шкодуйте грошей і замовте програмну частину у професіоналів.
2
Скачайте безкоштовний шаблон "соціалки", якщо перший варіант вам поки не по кишені. Здійснити цей пункт вам допоможуть сайти joomla.ru і drupal.com. Все, що вам потрібно, - це завантажити програмну складову шаблону і знайти сам шаблон. Трохи порившись в інтернеті, ви зможете знайти і шаблони відомих сайтів, і рідко використовувані сторіночки.
3
Внесіть унікальність в дизайн. Не варто використовувати весь шаблон без змін. За допомогою графічного редактора встановіть новий колір, логотип та інші допоміжні елементи "декору". Щоб ваш проект "ожив", життя в нього доведеться вкладати не один день. Тому не шкодуйте сил на редагування різних дрібниць, з яких і складається сайт.
4
Придумайте "родзинку" ресурсу. Ваша соціальна мережа повинна надавати користувачам унікальні можливості, яких немає у ваших конкурентів. Тільки в цьому випадку вас чекає успіх. Створення ж клона відомого порталу не призведе ні до чого, крім втрати часу.
5
Організуйте хостинг для вашого сайту. Всі соціальні мережі "ненажерливі", і вам буде потрібно великий обсяг серверного місця, щоб забезпечити всім необхідним ваш ресурс. Тому подумайте над покупкою свого власного сервера. Цілком можливо, це буде куди дешевше, ніж користуватися послугами інтернет-хостингу.
6
Запустіть рекламу вашої мережі. Якщо ваш продукт надає нові можливості користувачам, має оригінальне оформлення і зроблений з душею, вас, безумовно, чекає успіх. Все, що вам залишається, - це стежити за роботою ресурсу і продовжувати його модернізувати.