Як змінити задній фон у фотографії. Як зробити в фотошопі змінити задній фон.

Багатьом знайома ситуація, коли ви на фотографії вийшли добре, але от фон - нецікавий чи нудний. А може, вам просто хотілося б замінити задній план, щоб зробити фотографію оригінальною, більш мальовничій і яскравою. Або поекспериментувати, зобразивши себе на якомусь екзотичному тлі. Все це - не проблема, коли під рукою є фотошоп і парочка потрібних фотографій - вихідна і з фоновим зображенням.
Інструкція
1
Для початку відкрийте фотографію, на якій хочете змінити фон.
2
Далі по черзі натисніть клавіші: Ctrl + A (виділення цілком), після цього Ctrl + C (копіювання) і потім Ctrl + V (вставка фото на новий шар).
3
Після того, як новий шар створений, ви можете видалити фоновий шар (background, задній план). Оскільки далі він не знадобиться.
4
Виберіть інструмент "Ластик"/Е (Eraser) на палітрі інструментів і встановіть товщину гумки (розтушовування в пікселах).
5
Розчистити ластиком прилеглий контур під фон.
6
Очистіть іншу частину фону. Це можна зробити гумкою. А простіше - виділити фон інструментом "Полігональний ласо" або інструментом "Швидке виділення"/W, а потім натиснути кнопку Delete. Вихідний фон віддалиться.
7
Виділіть зображення (Ctrl + A) і скопіюйте його (Ctrl + C).
8
Тепер відкрийте зображення з новим фоном.
9
Перенесіть скопійоване виділення на фон: Ctrl + V. При цьому вставлене зображення за розміром буде менше або більше в порівнянні з обраним тлом.
10
Для корекції розміру зображення потрібно виконати "Трансформування" за допомогою поєднання клавіш Ctrl + T (або меню "Редагування"> пункт "Трансформування"> команда "Масштабування"). При цьому навколо виділеного об'єкта з'явиться прямокутна область, яку можна трансформувати - розтягувати, звужувати або перевертати. Для цього лівою кнопкою миші потрібно тягнути за квадратики на прямокутної області. Для збереження пропорцій об'єкта під час масштабування потрібно, змінюючи пропорції, утримувати клавішу Shift.
11
Ваш фотоколаж майже готовий. Залишилося виконати розмиття контуру вставленого зображення, щоб його суміщення з фоном було краще (м'якше).
12
Для цього виберіть на палітрі інструментів інструмент «Розмиття» і проводимо мишкою. Відповідно налаштуйте його розмір (товщину) на панелі активного інструменту (під головним меню). Потім, утримуючи ліву кнопку миші, проведіть інструментом по контуру силуету.
13
Нова фотографія готова.