Як змінити пароль свого облікового запису. izmenit parol.

Винахідливість хакерів не знає кордонів, людська цікавість також безмежно, мисливців залишати спам від вашого імені не зменшене. Обліковий запис містить в собі інформацію про зареєстрованого користувача. Щоб ніхто не міг користуватися вашим профілем, існують паролі. «Запаролено» можуть бути ваша запис користувача на комп'ютері, аккаунт у соціальній мережі, на форумі, при пошуковій системі. Пароль знаєте тільки ви, але це не гарантує спокою: рано чи пізно виникнуть ситуації, коли вам буде потрібно його змінити.
Вам знадобиться
  • комп'ютер
  • підключення до інтернету
  • хоча б один зареєстрований акаунт
Інструкція
1
Щоб змінити пароль облікового записи користувача на комп'ютері, відкрийте меню Пуск - Панель-Управління - Облікові записи пользватель і сімейна безпека - Облікові записи користувачів. Відкриється вікно вашої облікової записи. Виберіть рядок «Зміна свого пароля». Далі вам буде запропоновано декілька полів: одне для введення поточного пароля і два для введення і повтору нового. Як підказки можна вписати підказку до пароля в спеціальне поле, але пам'ятайте, що вона буде видно іншим. Потім натисніть «Змінити пароль». Наступного разу ви вже будете входити з новим паролем.
2
Напевно, у вас є аккаунт в контакті. Зміна пароля в цій мережі здійснюється в настройках (ні знаходяться в меню, в лівій частині сторінки). Виберіть Мої настройки, в списку налаштувань знайдіть Змінити пароль. Знову буде три поля: одне для записи поточного пароля і два для нового і його повтору. При заповненні полів праворуч вискакує підказка: мінімальна довжина пароля 6 символів, краще використовувати букви і цифри; переконайтеся, що при створенні нового пароля клавіша Caps Lock відключена. Інакше наступного разу, коли ви будете вводити пароль при відключеному Капс, він виявиться некоректним (це буде вже другий пароль). Потім натисніть кнопку Змінити пароль.
3
В однокласниках ви входите в обліковий запис також за допомогою пароля. Щоб змінити його тут, знайдіть меню під вашим фото, натисніть Змінити настройки. У списку налаштувань виберіть Пароль . Поверх сторінки з'явиться віконце з полями для введення пароля: одне поле для поточного та два для нового, як у попередніх випадках. Пароль придумуйте поскладніше, достовірніше. Коли будете задоволені, натисніть Зберегти.
4
При реєстрації на форумах ми теж заповнюємо анкети зі своїми особистими даними і захищаємо свої сторінки паролями. Форма зміни пароля присутня в форумах в меню Профіль. Ви входите в редагування профілю і по вже знайомою схемою пишете старий пароль, потім новий, потім повторюєте його. Внизу сторінки, після всіх даних, є кнопка Зберегти зміни.
5
Ваш поштовий акаунт на комунікаційних інтернет-порталах (Mail, Yandex, Google) також має пароль. Щоб змінити пароль електронної пошти Mail.ru слід скористатися Настройками (вони знаходяться в пошті, під кнопкою Вихід), далі - Пароль , традиційні три поля для заповнення. Але нижче є ще одне - для введення цифр, які зображені спотворено (це робиться потім, щоб система ідентифікувала вас як людину, яка вручну водить текст, а не бота, який реєструється автоматично). Аналогічний порядок зміни пароля використовується і на інших комунікаційних порталах.
Зверніть увагу
Міняти паролі рекомендується хоча б раз на місяць - це превентивна міра проти злому. Але оскільки акаунтів у нас, як правило, багато, такі заходи застосовувати не хочеться (лінь, це займе багато часу), і основна маса користувачів чекає, коли зламають.
Корисна порада
Якщо ви використовуєте різні паролі для різних облікових записів - можете записати їх де-небудь (раптом забудете) .Якщо ви часто працюєте за чужим або загальним комп'ютером, ніколи не зберігайте паролі при вході в свій аккаунт.