Як поліпшити відеокарту.

Якість графіки безпосередньо залежить від відеокарти. Кожному хочеться отримати максимальний ефект від комп'ютера. Як показує практика, в процесі експлуатації покращують параметри всіх пристроїв. З часом будь-яка відеокарта може застаріти. Щоб її покращити, потрібно проробити певні операції.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер
Інструкція
1
По-перше, треба поміняти драйвера. Для цього потрібно взяти найбільш нову версію і встановити на комп'ютер. Скористайтеся програмою для розгону. Наприклад, можна працювати з програмою RivaTuner. Вона досить популярна і доступна. З RivaTuner можна виконувати настройки, як через драйвер, так і через BIOS. Коли запустіть програму перший раз, здійсниться аналіз драйвера, встановленого в ОС, BIOS і записи в реєстрі. Після цієї операції з'явиться вікно програми, яке містить кілька вкладок. Перша і сама "головна" (main). У ній виберіть варіанти настройки акселератора. Щоб вибрати потрібний режим настройки, клацніть на іконку, яка має вигляд трикутника, розміщена біля слова "Customize" в підрозділах «Target adapter» або «Driver settings».
2
З'являться додаткові вкладки зі значками, які відповідають за налаштування певних параметрів і показують інформацію про відео підсистемі комп'ютера. Більш тонке налаштування виконайте за допомогою підрозділу «Target adapter», який працює з BIOS відеокарти. Натисніть на трикутник. Виберіть значок із зображенням відеокарти. Далі на моніторі з'явиться вікно низкоуровневой настройки. Для того щоб задіяти зміни налаштувань, встановіть прапорець на параметрі «Enable low-level hardware overclocking». Програма визначить реальні частоти графічного процесора і відеопам'яті, а також рівень розгону. Перезавантажте комп'ютер. Після цього інформація оновиться, і ви побачите реальні діапазони частоти для установок.
3
Перетягніть повзунки направо, а нові значення будуть відображені в прямокутниках з лівого боку. Не підвищуйте частоти більш ніж на 50-70 МГц на графічному процесорі і пам'яті. Підберіть максимальні частоти. Результатом переразгона може стати поява "артефактів", до яких відносять білі смуги при відтворенні 3D додатків. Якщо таке трапилося, зменшіть показники частот. Щоб підтвердити і зберегти зміни, натисніть на вкладці "Застосувати". Для того щоб ці настройки діяли постійно, встановіть прапорець на пункті «Apply overclocking at Windows startup». Дуже корисною опцією програми є створення "Профілю розгону". Саме ця функція допомагає швидко встановлювати вибрані настройки розгону для конкретного режиму роботи. Адже коли ви працюєте з текстовими редакторами, зовсім безглуздо підвищувати частоти.