Як усунути помилку підключення.

Усунути помилку підключення можна кількома способами. Як правило, така помилка виникає через технічні робіт, зависання сервера. Тому й вирішується проблема звичайної «перезавантаженням» підключення. Але іноді все серйозніше і для вирішення проблеми необхідно зв'язатися з технічною підтримкою вашого провайдера.
Інструкція
1
Треба зайти за адресою: Мережеве оточення - Відобразити мережеві підключення - Підключення і двічі клацнути лівою кнопкою мишки на «підключення», потім натиснути на вкладку «підтримка» і там клікнути «виправити» потім чекати. Після чого можна повернутися на вкладку «загальні» і вибрати «відключити», а потім знову підключитися. Також можна перезавантажити комп'ютер.
2
Часто допомагає вирішити подібну проблему «перезавантаження» DSN-клієнта. Щоб її зробити потрібно для початку відключитися від мережі та інтернету, а потім пройти за адресою: Пуск - Панель управління - Адміністрування - Служби. Там знаходите DNS-клієнт, потім тиснете на нього правою кнопкою мишки і вибираєте «перезапустити». Після чого перевіряєте інтернет з'єднання.
3
Можливо, підключення блокує який-небудь додаток або навіть вірус. В такому випадку допомагає скидання налаштувань протоколу інтернету (TCP/IP). Перш ніж скинути настройки, також потрібно відключити мережеве та інтернет підключення. Робити скидання потрібно так: Пуск - Виконати - cmd. Потім натиснути ОК і ввести netsh int ip reset. Потім потрібно перезавантажити комп'ютер. Якщо цей спосіб допоможе вирішити проблему неодноразово, то потрібно встановити фаєрвол хоча б зі стандартною установкою, оскільки, очевидно, що підключенню заважає або звичайне додаток, або навіть вірус, тому не завадить перевірити систему на наявність шкідливого програмного забезпечення.
4
Коли нічого з вищеперелічених способів не допомагає, найкраще зателефонувати в технічну підтримку вашого провайдера (зазвичай телефон вказаний в договорі або рекламі) і пояснити всю проблему. Також слід сказати, що ви проробили самі, перш ніж подзвонити. Цілком можливо, що їм потрібно щось спеціально для вас налаштувати, щоб не було помилок підключення.