Як написати корінь квадратний.

При написанні технічних текстів іноді необхідно написати корінь квадратний. Для цього цілком достатньо стандартних можливостей програми Word. Потрібно лише вибрати найбільш підходящий для конкретного випадку варіант.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, Word
Інструкція
1
Найпростіше написати корінь квадратний через меню «Вставка-символ». Для цього виберіть по черзі пункти меню Вставка-Символ ... У що з'явилася на екрані табличці з набором символів виберіть знак кореня квадратного і натисніть кнопку «Вставити». Символ квадратного кореня з'явиться в тексті. (Зазвичай віконце з набором символів закриває більшу частину тексту, тому поява символу можна не помітити) .Щоб прискорити пошук квадратного кореня, виберіть у полі «набір»: пункт «математичні символи». Щоб побачити повний список доступних символів, в поле «з» потрібно встановити «Юнікод (шістнадцятковим ключем.)». Вибір кореня квадратного (як і будь-якого іншого знака) можна значно прискорити, якщо знати його код, для введення якого існує спеціальне поле: «Код знака ». Для кореня квадратного (?), Це - «221A» (реєстр не важливий, «А» - англійська) .Повторний введення символів зручніше здійснювати за допомогою спеціальної панелі «Раніше використовувалися символи» .Якщо значок квадратного кореня використовується дуже часто, то тут же можна налаштувати комбінації «гарячих клавіш» або параметри автозамени.Набор представлених символів також залежить від шрифту, вказаного в полі «Шрифт» - в деяких шрифтах квадратного кореня може і не виявитися.
2
Найшвидше надрукувати корінь квадратний з допомогою клавіші Alt та коду квадратного корня.Для цього натисніть кнопку Alt і, утримуючи її, наберіть на цифровій частині клавіатури 251.
3
Якщо під знаком кореня знаходиться складне математичне вираження, то значок квадратного кореня краще надрукувати за допомогою редактора формул.Для цього виберіть послідовно наступні пункти меню: Вставка - Об'єкт - Microsoft Equation 3.0. Після цього відкриється редактор математичних формул, де, зокрема, буде і символ квадратного корня.Еслі рядки «Microsoft Equation 3.0» немає в випадаючому меню, значить при установці програми Word ця опція не була встановлена. Для установки цієї можливості вставте диск з програмою Word (бажано той, з якого вироблялася первісна установка) і запустіть програму інсталяції. Відзначте галочкою Microsoft Equation 3.0 і цей рядок стане доступною.
4
Аналогічний спосіб написання в Word символу квадратного кореня. Виберіть послідовно наступні пункти меню: Вставка - Поле - Формула - Eq. Після чого відкриється редактор математичних формул.
5
Написати корінь квадратний можна і за допомогою комбінації спеціальних символів. Для цього натисніть комбінацію клавіш Ctrl + F9. Потім, всередині з'явилися фігурних дужок наберіть: eq \ r (; 1000000) та натисніть F9. В результаті вийде корінь квадратний з мільйона. Природно, замість 1000000 можна ввести будь-яке, потрібне вам, число ... До речі, отриманий вираз в подальшому можна буде відредагувати.
6
Квадратний корінь можна намалювати і самостійно, за допомогою вбудованого в Word «графічного редактора». Для цього розгорніть панель малювання і накресліть корінь квадратний, з'єднавши три отрезка.Еслі кнопки для панелі малювання немає, то натисніть: Вид - Панелі інструментів і поставте галочку навпроти рядка «Малювання». Якщо під знаком кореня планується набирати якісь цифри або вирази, то налаштуйте опцію «обтікання текстом» на «перед текстом» або «за текстом».
Корисна порада
Всі рекомендації розраховані на Word 2003 (XP). Написання кореня квадратного в інших версіях Word майже не відрізняється.