Як встановити підігрів тосола. Як встановити підігрівач тосола на ніссан експерт.

Система нагріву тосола призначена для полегшення пуску двигуна в холодну пору року. Даний нагрівач нагріє охолоджуючу рідину за 2 години з температури в -40 градусів до плюсової.
Інструкція
1
Придбайте в автомагазині «котел», наприклад, «Старт-М» або який-небудь аналогічний. Там же купите електропомпу, яка забезпечить більш рівномірний прогрів тосола , що виключить забруднення і утворення згустків. Також вона допоможе нагрівального елементу довше перебувати в робочому стані без перегріву. Для цього підійде будь від вітчизняної машини. Ретельно обміркуйте, куди можна буде прикріпити цю конструкцію. Місце для цього вибирайте якомога нижче, тому що висота шкідлива для помпи.
2
Помістіть помпу під капот, якщо місця там немає, то можна прикріпити її за бампер. Зніміть шланг з грубки обігрівача, який йде в салон. Не замислюйтесь над тим, який він: вхідний або вихідний, це не так і важливо. Приєднайте до шлангу трійник, з якого пустите відгалуження на вхід помпи.
3
З'єднайте вихід помпи і вхід «котла» шлангом. Довжина останнього буде залежати від того, як близько будуть розташовані помпа з котлом. Нічого страшного, якщо вони будуть перебувати в безпосередній близькості один до одного, як єдине ціле. Після цього залишаться незадіяними два входи трійника.
4
Акуратно розріжте верхній патрубок радіатора і підключіть його до трійника, аналогічну дію з підключення зробіть з вихідним кінцем «котла». Всі з'єднання шлангом обов'язково закріпіть хомутами. Ретельно промажте герметиком всі стики і зазори.
5
Поставте таймер, який буде вимикати нагрівальний елемент через певний проміжок часу, тим самим запобігаючи перегрів тосола . Не дивлячись на це, періодично перевіряйте колір охолоджуючої рідини і наявність осаду в бачку.
6
Залийте кілька літрів нового тосола і чекайте початку зими. Єдиним мінусом такої конструкції є те, що шланги доведеться періодично міняти, через швидке роз'їдання їх рідиною.