Як оцінити магазин. оцінка задоволеності покупця в магазині.

Кожен підприємець хвалить власний магазин та обслуговування в ньому. Покупці ж нерідко мають зворотне думку. Щоб оцінити магазин з точки зору покупців, треба подивитися на нього очима випадкового перехожого. Така оцінка використовується для внесення поліпшень в роботу магазин а з метою збільшення його прибутковості.
Інструкція
1
Оцініть, як виглядає магазин з вулиці. Треба зрозуміти, чи виникає у перехожих бажання зайти всередину. Використовуючи інтернет, подивіться, як оформлені вітрини західних магазин ів. Візьміть на замітку найвдаліші варіанти. Оформляйте вхід і вітрини по-різному і в кожному випадку фіксуйте кількість зайшли в магазин людей. Так ви навчитеся правильно оцінювати зовнішній вигляд магазин а.
2
Оцініть перше враження покупця при вході в магазин . Деякі магазин и, готелі, використовують гарний прийом. Вони наймають на роботу людину, у якого лише один обов'язок - відкривати перед людьми двері і посміхатися. Так створюється позитивне перше враження. Людям не хочеться йти з привітною обстановкі.Прідумайте подібні способи впливу на випадкових і постійних відвідувачів. У кожному разі фіксуйте час знаходження людей в магазин е. Так ви навчитеся правильно оцінювати перше враження.
3
Оцініть швидкість обслуговування і задоволеність покупців. У деяких кафе і ресторанах люди готові чекати, поки звільниться столик, тому що їх добре обслуговують. Зрозумійте, чи готові чекати люди у вашому магазин е або швидко йдуть в разі очереді.Іспользуйте неголосну музику або відео-екрани, щоб скрасити час очікування. При кожному експерименті фіксуйте реакцію людей. Так ви навчитеся правильно оцінювати задоволеність обслуговуванням.
4
Найміть людину, яка буде розмовляти з покупцями після вчинення ними покупки. Зворотній зв'язок гарантує достовірну оцінку магазин а. Якщо люди готові повернутися і повертаються за новими покупками, діяльність магазин а налагоджена добре.
Корисна порада
Перед входом в торговий зал повісьте велике дзеркало, щоб продавці бачили себе з голови до ніг. Напишіть на дзеркалі нагадування про усмішку. Це допоможе продавцям виглядати охайно і привітно. Оцінка магазину помітно покращиться.