Як знайти господаря собаки.

Знайти господаря собаки нелегко, найкраще шукати його по гарячих слідах. Пес сам знайде дорогу додому, головне, йому трохи в цьому допомогти. Ваше завдання вчасно виявити можливі підказки.
Інструкція
1
Якщо собака загубилася, шукати господаря потрібно недалеко від місця, де собака знайшлася. Проаналізуйте план місцевості, можливі місця вигулу собак, наявність в окрузі приватних будинків. Пройдіть по дворах, розпитайте у місцевих жителів, чи бачили вони цього пса? Дізнайтеся у людей, які вигулюють собак, чи зустрічали вони даного вихованця, чи володіють якоюсь інформацією про його господаря?
2
Подивіться, чи не залишені розпізнавальні знаки: чи не вшиті чи в нашийник контактні дані власника, чи є жетони з гравіюванням, кулони з вкладеною інформацією, бирки? Обірвана мотузка замість повідця «говорить» про те, що, найімовірніше, собака сиділа на вулиці на прив'язі.
3
Чим більше ви дізнаєтеся про собаку, тим легше знайти її господаря . Слідкуйте за реакцією пса на людей. Якщо він радісно зустрічає дитини, то скоріше за все в домі, де пес жив були діти. Якщо завмирає при вигляді чоловіків, значить, господарем був чоловік.
4
Постарайтеся підібрати ім'я, перебирайте все звучні слова, відомі собачі клички і дивіться, відгукується чи собака? Поведінка, повадки, знання команд можуть багато розповісти про власника. Наприклад, чи займалися вихованням собаки або просто тримали на ланцюзі.
5
Розклейте біля під'їздів і на стовпах оголошення про знахідку, особливу увагу приділіть тому району, де собака була виявлена. Напишіть, що знайдена собака такий-то породи, такого-то окраса, на вигляд стільки-то років (вік визначається за ступенем сточеними зубів), відгукується на таку-то кличку.
6
Слідкуйте за рубриками про зникнення собак в газетах та мережі інтернет. Раптом господар вже шукає свого вихованця?
7
Якщо собака породиста, перевірте її на наявність клейма. Друк, як правило, ставиться в паху або з внутрішньої сторони вуха. Клеймо складається з комбінації букв і цифр, за допомогою яких зашифрована інформація про клуб або розпліднику заводчика і порядковому номері пса в племінній книзі. Розшифровку символів можна знайти в інтернеті. Якщо клеймо виконано неякісно, вважати його не вдається, для уточнення інформації зверніться в клуб собаківництва, займається даною породою. Працівники піднімуть документи і господаря знайдуть.
8
Зателефонуйте в товариство захисту бездомних тварин. Може бути, вони зможуть допомогти.
Корисна порада
Якщо ви не змогли знайти господаря собаки, станьте їм самі.