Як знайти арксинус.

Зворотній синусу тригонометрическая функція називається арксинуса . Вона може приймати значення, що лежать в межах половини числа Пі як в позитивну, так і в негативну сторони при вимірі в радіанах. При вимірі в градусах ці значення будуть знаходитися, відповідно, в діапазоні від -90 ° до + 90 °.
Інструкція
1
Деякі «круглі» значення арксинуса не обов'язково обчислювати, простіше їх запам'ятати. Наприклад: - якщо аргумент функції дорівнює нулю, то значення арксинуса від нього теж дорівнює нулю; - арксинус від 1/2 дорівнює 30 ° або 1/6 від числа Пі, якщо вимірювати в радіанах; - арксинус від -1/2 дорівнює -30 ° або -1/6 від числа Пі в радіанах; - арксинус від 1 дорівнює 90 ° або 1/2 від числа Пі в радіанах; - арксинус від -1 дорівнює -90 ° або -1/2 від числа Пі в радіанах;
2
Для вимірювання значень цієї функції від інших аргументів найпростіше скористатися стандартним калькулятором Windows, якщо під рукою є комп'ютер. Щоб запустити калькулятор розкрийте головне меню на кнопці «Пуск» (мишкою або натисканням клавіші WIN), перейдіть в розділ «Усі програми», а потім в підрозділ «Стандартні» і клацніть пункт «Калькулятор».
3
Переключите інтерфейс калькулятора в той режим роботи, який дозволяє обчислювати тригонометричні функції. Для цього відкрийте в його меню розділ «Вид» і виберіть пункт «Інженерний» або «Науковий» (в залежності від операційної системи).
4
Введіть значення аргументу, від якого треба вирахувати арктангенс. Це можна робити, клацаючи кнопки інтерфейсу калькулятора мишкою, або натискаючи клавіші на клавіатурі, або скопіювавши значення (CTRL + C) і потім вставивши його (CTRL + V) в поле вводу калькулятора.
5
Виберіть одиниці виміру, в яких вам потрібно отримати результат обчислення функції. Нижче поля введення поміщені три варіанти, з яких вам потрібно вибрати (клацнувши його мишкою) одні - градуси, радіани або раді.
6
Поставте відмітку в чекбоксі, який інвертує функції, зазначені на кнопках інтерфейсу калькулятора. Поруч з ним стоїть коротка напис Inv.
7
Клацніть кнопку sin. Калькулятор інвертує прив'язану до неї функцію, справить обчислення і представить вам результат у заданих одиницях виміру.