Як налаштувати мікрофон в Vista.

Мікрофон може знайти широке застосування, коли використовується в поєднанні з комп'ютером. Ви можете використовувати його, коли граєте в багатокористувацькі онлайн-ігри, здійснюєте дзвінки, спілкуєтеся в голосовому чаті або співаєте караоке з друзями. Для того, щоб використовувати мікрофон в операційній системі Vista, необхідно провести необхідні налаштування.
Вам знадобиться
  • мікрофон, комп'ютер зі встановленою операційною системою Microsoft Vista
Інструкція
1
Перевірте свій комп'ютер на наявність входів і виходів звукової карти. У настільних комп'ютерах вони зазвичай розташовуються на задній панелі системного блоку, в ноутбуках - на бічних або передньої панелях. У стандартних вбудованих звукових карт зазвичай 1 вхід і 1 вихід - зелений вихід на колонки і червоний вхід для мікрофона. Вставте ваш мікрофон в червоний вхід звукової карти.
2
У стандартних настройках системи функція мікрофона за замовчуванням деактивовано. Для того, щоб мікрофон заробив, необхідно зайти в панель управління вашою Vista і клікнути на значок "Аудіо та Відео". У меню, необхідно вибрати "Пристрої звукозапису" - " Мікрофон ". Зніміть галочку з боксу "Вимкнути мікрофон" і підтягніть гучність мікрофона до оптимального рівня. У більшості випадків рекомендується підняти рівень мікрофона до максимуму.
3
Якщо мікрофон не працює, то причиною може бути як сам мікрофон, так і звукова карта. На деяких настільних комп'ютерах мікрофонний вхід може розташовуватися на передній панелі системного блоку. У деяких випадках цей вхід не працює, і вам потрібно буде розгорнути системний блок і знайти другий мікрофонний вхід на задній панелі. Якщо мікрофон не передає ніяких сигналів, перевірте його на іншому комп'ютері або звукозаписуючому пристрої.
4
Якщо причиною проблеми є звукова карта, спробуйте перевстановити її драйвера. В панелі керування виберіть "Аудіо та Відео" та натисніть на "Управління пристроями". Знайдіть свою звукову карту в списку пристроїв і клікніть на "Оновити драйвера". Vista автоматично з'єднається з Інтернетом і встановить необхідні оновлення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P-OdCPBRTGw
Зверніть увагу
Перед тим, як приєднати мікрофон до комп'ютера, деактивуйте мікрофон в настройках звуку.
У правильному поєднанні з комп'ютером, мікрофону можна знайти достатньо широке застосування. Воно не обмежується можливостями звукозапису в стандартній програмі операційної системи. Ви можете дзвонити своїм друзям по скайпу, спілкуватися в голосовому чаті, співати караоке та багато іншого. Щоб мікрофон працював правильно, його потрібно налаштувати. Як це зробити, розглянемо далі.
Вам знадобиться
  • - мікрофон;
  • - комп'ютер з операційною системою Windows Vista.
Інструкція
1
Перевірте наявність відповідного входу в звуковій карті на вашому комп'ютері. Для цього розгорніть системний блок задньою панеллю до себе. Якщо у вас ноутбук, то потрібне гніздо слід шукати на бічній або передньої панелі. У вбудованих звукових карт, як правило, всього три гнізда. Це вихід для спікерів, лінійний і мікрофонний входи. Знайдіть гніздо червоного кольору або з намальованим поруч з ним мікрофоном. Далі, вставте штекер вашого мікрофона у відповідний вхід звукової карти. Щоб активувати мікрофон в вісті, дотримуйтесь наступних вказівок.
2
Активуйте функцію мікрофона в налаштуваннях системи. Щоб включити мікрофон в вісті, зайдіть в панель управління і два рази клацніть по іконці «Аудіо та Відео». Далі зніміть галочку з пункту «Відключити мікрофон». Потім відрегулюйте гучність мікрофона до потрібного рівня. Залежно від якості мікрофона її потрібно регулювати по-різному. Якщо ви придбали найдешевший мікрофон «трубка», підійміть гучність до максимуму.
3
Перевірте працездатність мікрофона на іншому комп'ютері в разі, якщо він не працює. Іноді мікрофонний вхід, який розташовується на лицьовій панелі системного блоку, може не працювати. Тому, якщо ви використовували саме його, переведіть мікрофон безпосередньо у вхід у звуковій карті. Якщо мікрофон виявився повністю в робочому стані, то проблема, швидше за все, в звуковій карті. Переустановите її драйвера.
4
Зайдіть в панель «Аудіо та Відео» і натисніть на пункт «Управління пристроями». Якщо ваш комп'ютер підключений до мережі інтернет, виберіть свою звукову карту зі списку пристроїв і натисніть кнопку «Оновити драйвера». Операційна система самостійно знайде в інтернеті драйвера і встановить їх на ваш комп'ютер. Після цього знову спробуйте включити мікрофон.