Як перестати тиснути прищі.

Проблема прищів дуже актуальна серед молоді. Всі знають, що видавлювати прищі в домашніх умовах не можна, інакше їх стане ще більше. Але побачивши в дзеркалі чергового «гостя» на своєму обличчі, руки так і тягнуться, щоб його видавити. З часом це стає згубною звичкою, від якої дуже важко позбутися.
Інструкція
1
Якщо ви всерйоз зважилися взятися за красу свого обличчя, для початку вам все-таки слід відвідати косметичний салон, де вам професійно почистять обличчя і видалять наявні камедони і гнійники без неприємних наслідків. Все подальше - в ваших руках. Спробуйте слідувати декільком радам, і, може бути, ви скоро зможете перестати тиснути прищі на своєму обличчі.
2
Намагайтеся протягом дня рідше заглядати в дзеркало. Виглядаєте в нього тільки для того, щоб підправити зачіску або макіяж, не звертаючи уваги на недоліки шкіри. Не слід занадто близько посувати особа до дзеркала, намагаючись розглянути його в подробицях.
3
Не думайте про прищі, підтримуйте шкіру в чистоті і застосовуйте необхідні гігієнічні та лікувальні засоби для боротьби з вуграми.
4
Намагайтеся полюбити себе такою, яка ви є, за свій прекрасний характер, розум і доброту. Не зациклюйтеся на недоліках свого обличчя, інакше з часом у вас може виникнути з цього приводу комплекс неповноцінності. Навіть коли юнацькі вугрі пройдуть, комплекси можуть залишитися і зіпсувати вам все життя.
5
Перестати тиснути прищі вам, звичайно ж, вдасться не відразу, але за найменшого бажання потягнутися руками до свого обличчя намагайтеся згадати про який-небудь приємному для вас занятті - бажанні подивитися новий фільм, написати он-лайн лист другові, приготувати улюблену страву, сходити за покупками. І відразу ж відходите від дзеркала, щоб здійснити задумане, яке є більш корисним і цікавим, ніж видавлювання ненависних прищі ков.
6
Намагайтеся зайняти себе корисними справами, щоб у вас залишалося якомога менше вільного часу для заглядання в дзеркало. Займіться вивченням іноземної мови, саморозвитком або, нарешті, спортом. Спортивні тренування не тільки удосконалюють тіло, а й підвищують рівень ендорфінів, які називають гормонами щастя. А відчуття щастя підвищить вашу впевненість у собі і допоможе вам позбавитися від звички тиснути прищі . Тоді ви станете здорові і красиві не тільки фізично, а й духовно.