Як навчитися самостійно танцювати.

Заняття танцями будинку сприяють підтримці себе в чудовій фізичній формі, вони піднімають настрій, підвищують упевненість в собі, розкріпачують і роблять людей більш красивими. Але не у всіх є можливість відвідувати заняття в клубах, але навчитися танцювати самостійно можна і вдома.
Вам знадобиться
  • місце для занять, відеокурси
Інструкція
1
Щоб серйозно займатися танцями будинку, потрібно вибрати цікавить вас танцювальний напрямок, а потім, так як у вас не буде викладача, скачати відеокурси з інтернету або замовити поштою, можна також купити їх в магазинах. Сьогодні існує безліч різноманітних навчальних програм для всіх, хто бажає навчитися танцювати сам, ознайомтеся з анотаціями та прикладами, щоб вибрати найбільш підходящий. Можливо, знадобиться кілька курсів. Десь найкраща розминка, в іншому курсі більш збалансовані і зручні уроки, а в третьому пояснені всі тонкощі - займаючись будинку, ви можете вислухати всіх викладачів!
2
Обладнайте місце, де ви будете займатися. Вам не повинно заважати ні меблі, ні килими. Попросіть своїх домочадців, щоб вони не турбували вас, якщо ви займаєтеся. Подбайте, щоб у вас було достатньо місця для розучування танцювальних рухів. Важливо, щоб місце було провітрюваним. Також важливо, яка у вас одяг для танців. Виберете таку, в якій вам комфортно, в ній ви повинні відчувати себе привабливими.
3
Займатися потрібно регулярно, хоча б раз на тиждень, а краще 2 або 3, і більше. Якщо ви займаєтеся від випадку до випадку, прогресу не буде. Танцюючи регулярно, ви помітите поліпшення досить швидко, навіть при тому, що займаєтеся будинку.
4
Включіть в танцювальне заняття розминку. 10-15 хвилин достатньо для того, щоб м'язи і зв'язки прийшли в тонус. Танцювати без розминки не рекомендується, так як результат буде набагато гірше, можна навіть отримати травму. Основна частина заняття повинна включати в себе повторення пройденого матеріалу і розучування нового. У самому кінці заняття просто включите музику і танцюйте - імпровізуйте і насолоджуйтеся!
Зверніть увагу
Є травмонебезпечні види танців, якими вдома краще не займатися.
Корисна порада
Щойно ваше заняття закінчено, зробіть заминку: кілька хвилин під плавну спокійну музику. Зробіть вдих, потягніться, розслабте тіло. Заминку не завжди включають в комплекс танцювальних занять, хоча це дуже корисна частина.