Як підвищити яскравість ноутбука.

Залежно від того, яке завдання виконується в поточний момент часу, від екрану ноутбука потрібно різний рівень яскравості. Наприклад, якщо використання ноутбука відбувається при світлі дня, яскравість ноутбука повинна бути вище, щоб картинка на екрані легше розрізнялася. У разі використання ноутбука ввечері в темній кімнаті, яскравість ноутбука повинна бути дещо нижчою, щоб світло екрану не зліпив очі. Яскравість ноутбука змінюється різними методами.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб змінити яскравість екрана ноутбука - скористатися спеціальними клавішами, розташованими на його клавіатурі. Ці клавіші працюють практично у всіх операційних системах, і не залежать від спеціальних драйверів. Як правило, дані клавіші є гарячими, тобто працюють виключно в поєднанні зі спеціальною кнопкою Fn, дозволяє змінювати функції клавіш. Зроблено це спеціально для того, щоб надавати одній клавіші кілька функцій, що дозволяє економити багато місця.
2
Яскравість екрану також можна змінити використовуючи Панель управління в Windows, або її аналог в альтернативних операційних системах. Змінити яскравість екрану можна вибравши вкладку (або ярлик) з назвою "Екран". Відрегулювати яскравість даними способом можна за допомогою спеціального повзунка, положення якого змінюється вліво і вправо (або вгору-вниз).
3
Третім способом зміни яскравості екрану ноутбука є використання спеціальних програм, що поставляються разом з драйверами відеокарти ноутбука . Іконки такого роду програм, як правило, "висять" в треї операційної системи. Яскравість екрану змінюється також за допомогою повзунків. Однак даний метод сильно "програє" в зручності методу з використанням спеціальних клавіш, розташованих на клавіатурі ноутбука .
При роботі на ноутбуці часто виникає необхідність підвищити його яскравість . Приміром, в сонячний день на вулиці - для підвищення чіткості зображення. Але не варто забувати, що підвищення яскравості екрану завжди призводить до збільшення споживаної електроенергії, і тим самим значно скорочує час роботи ноутбука від батареї.
Інструкція
1
Щоб збільшити яскравість екрана, натисніть кнопку «Пуск», далі послідовно виберіть розділи «Панель управління», «Система і безпека" і, нарешті, «Електроживлення». У нижній частині екрану ви побачите параметр «Яскравість екрану», необхідно перемістити повзунок, розташований поруч з ним, у потрібний і зручне для вас положення. При цьому автоматично буде змінюватися яскравість .
2
Може трапитися так, що комп'ютер не підтримує даний формат налаштувань монітора (або вони застаріли), отже, вам необхідно оновити драйвери. Зазвичай вони йдуть в комплекті на диску при покупці ноутбука, або їх можна скачати на сайті виробника.
3
Уважно вивчіть клавіатуру і знайдіть в лівому нижньому кутку клавішу Fn, а в ряду, розташованому вище ряду з цифрами, клавіші F1, F2, F3 і т.д. На якийсь із цих F-клавіш розташоване зображення сонця зі стрілкою вниз, а на якийсь - зі стрілкою вгору. В деяких моделях замість сонця може бути лампа, а замість стрілок знаки + і -. Затисніть одночасно клавішу Fn і клавішу з малюнком і відповідної стрілкою - яскравість на вашому ноутбуці повинна помінятися в потрібну вам сторону.
4
Слід звернути увагу, що на багатьох ноутбука х спочатку задані параметри різної яскравості при роботі від батареї і від мережі. Зроблено це для того, щоб при виключенні з мережі автоматично включався економний режим.
5
Якщо вас не влаштовують дані настройки, ви можете встановити їх так, як зручно вам. Для цього натисніть кнопку «Пуск», далі послідовно виберіть розділи «Панель управління», «Система і безпека" і, після цього, «Електроживлення». В пункті «Вибір схеми живлення» ви виявите схему, яку потрібно змінити - для цього натисніть «настройки плану». На сторінці,, біля підрозділу «Затемнення екрану», поміняйте інтервал часу для параметрів «Від мережі» та «Від батареї» і збережіть зміни.
6
вищеописаним способом ви поставите однакові значення при роботі від батареї і від мережі і тоді при зміні даних режимів яскравість монітора залишатиметься однаковою.