Як зробити крила до костюма.

Напередодні різних свят постає питання про костюм. Можна вирішити його звичайнісіньким способом - піти в магазин і купити. Але погодьтеся - покупної костюм - це не так цікаво. Набагато краще зробити костюм самим! До того ж, як ми знаємо, спільні праця об'єднує і облагоражівает.Допустім, питання з костюмом на половину вирішене - вирішили зробити костюм феї. Знайшли плаття, туфлі, зробили зачіску ... Але чогось не вистачає ... Крил!
Вам знадобиться
  • Тверда проолока
  • Нитки
  • Клей
  • Кольоровий папір
  • Фарби
Інструкція
1
Отже, приступимо до виготовлення крил. На перший погляд може здатися, що це дуже складний і ємний процес. Проте поспішаю вас переконати - це абсолютно не так. Виготовлення крил до костюма до банального прості. До того ж є кілька способів їх напоготові. Підемо по порядку.Самий простий варіант (з цим, думаю, всі погодяться) - це вирізати крила з паперу. Пішов в магазин, купив ватман і вирізай собі на здоров'я. Потім залишиться тільки розфарбувати їх - і крила готові.
2
Є варіант поскладніше, і цікавіше. Беремо дріт, бажано брати жорсткі зразки, так як вони будуть краще тримати форму. Надаємо контури бажаних крилець, з'єднуємо дві половинки один з одним - і каркас готовий. Тепер же можна вибрати один з декількох варіантів развітія.С одного боку, можна обтягнути цей дротяний каркас матерією, бажано світлих кольорів, але щоб підходив під тон костюма в цілому. Потім домалювати деякі деталі - і крила готові.
3
А можна знову ускладнити процес, від чого крила будуть виглядати ще більш ефектно. Для цього беремо багато ниток, колір яких відповідає загальному кольору костюма, обмазуємо каркас клеєм, і обмотуємо його нитками. Це найбільш складний варіант виробництва крил, однак, сміливо можу сказати, він принесе найбільш вражаючий результат, так як буде створюватися враження прозорості, легкості і невагомості.
Зверніть увагу
Желателько використовувати тонкі нитки, які зазвичай експлуатують в господарстві. Якщо ви побажаєте взяти нитки муліне - то тоді це не буде так фонтастічно виглядати.
Корисна порада
Перед тим, як обмотувати дротяний каркас крил ниткою, рекомендується або пофарбувати його під колір ниток, або ж обклеїти кольоровим папером. Це значно покращить якість зчеплення ниток і каркаса.