Як відремонтувати тріщину на бампері.

На жаль, удача не завжди супроводжує водієві в дорозі. Особиста неуважність або недбалість інших учасників руху іноді призводить до несуттєвих дорожньо-транспортним пригодам, під час яких, як правило, страждають в першу чергу бампера машини.
Вам знадобиться
  • - металева сітка,
  • - епоксидний ремонтний набір,
  • - електричний паяльник,
  • - наждачний папір.
Інструкція
1
Дрібна досада у вигляді незначної тріщини на бампері - все-таки неприємність. З цим важко не погодитися. Їзда з подібною вм'ятиною багато задоволення не приносить. Що робити? Купувати через дрібницю новий аксесуар? Руйнівно. По дорозі з'ясовується, що його ремонт в кузовному цеху коштує чималих грошей. Єдиним виходом з положення, стає його самостійна реставрація.
2
Процедура закладення тріщин бампера копітка, але не складна. Подібний процес можуть освоїти практично всі автомобілісти, особливо ті, у кого в розпорядженні є власний гараж або майстерня для підсобних робіт на приватному подвір'ї.
3
Зрозуміло, що для проведення робіт з відновлення цілісності бампера, його необхідно попередньо демонтувати з машини. Потім внутрішню поверхню в районі пошкодження вимагається ретельно вимити і знежирити. Поки він сохне, для розігріву включається в мережу електропаяльник. За розміром тріщини нарізається металева сітка.
4
Прикладіть сітку з внутрішньої сторони бампера. Впаяти її розігрітим паяльником. На даному етапі (поки не застигне пластмаса) сітку притримуйте металевим предметом. Закінчивши з армуванням пошкодженої ділянки, приступите до його посилення, наклавши на нього зверху два-три шари епоксидної смоли і склотканини.
5
Після закладення тріщини на внутрішній стороні бампера, прошпаклюйте її як зовні, так і всередині. Після цього приступите до фарбування та полірування. Бампер готовий. Його можна встановлювати на автомобіль. Залежно від масштабності ушкодження, на роботу йде від години до трьох.
Зверніть увагу
Для грамотної роботи з епоксидним складом уважно вивчіть інструкцію із застосування, яка завжди є в комплекті Ремнабор.
Корисна порада
Щоб утворилася тріщина не розповзалася далі, її кінці засвердлите тонким свердлом за допомогою електродрилі.