Як змінити фон меню.

З часом будь-яка річ може приїдатися своєму господареві. Також відбувається і з улюбленими комп'ютерними іграми, наприклад, лінійка ігор Counter Strike не блищить своєю різноманітністю, тому її можна злегка змінити. Для зміни фону меню гри буде потрібно трохи вільного часу.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Create Background, відеогра Counter Strike.
Інструкція
1
Програма Create Background отримала широке поширення серед геймерів і просто любителів Counter Strike. Вона займає близько 250 Кбайт і встановлюється за кілька секунд. Скачайте цю програму, скориставшись будь пошуковою системою. Запустіть браузер і в рядку введення адреси введіть Create Background. Натисніть посилання для скачування даної програми і вкажіть місце збереження цього додатка.
2
Як правило, ця програма йде не одна, а разом з файлом допомоги по роботі з цією програмою. Інсталяційний файл і файл допомоги перебувають в архіві. Розпакуйте цей архів в будь-яку папку і запустіть інсталяційний файл. Після установки вам буде потрібно закачати на свій комп'ютер графічний файл, їм ви заміните стандартний фон меню.
3
Запустіть встановлену програму. Натисніть у верхньому меню кнопку «Мод», потім виберіть параметр «Counter Strike» (поєднання клавіш Ctrl + F1). У новому вікні вкажіть шлях до папки, в якій встановлена гра.
4
Натисніть у верхньому меню вікна «Файл», потім «Вибрати картинку» і натисніть клавіші Ctrl + O. Виберіть картинку, яку ви приготували для зміни фону . Потім натисніть кнопку «Зберегти поточний фон». Заміна картинки була зроблена. Тепер вам залишається вийти з програми і запустити гру Counter Strike.
5
Але не завжди програма зможе виконати вами поставлене завдання. Частою причиною невдачі заміни фону стає неправильно підібрана картинка. Як уникнути таких наслідків? Відкрийте папку з грою, знайдіть в ній папку Resource, а потім Background. Подивіться властивості файлу зображення меню, натиснувши правою кнопкою миші на зображенні. Вам необхідно отримати картинку з такими ж параметрами ширини і висоти. При скачуванні файлу з мережі інтернет переконайтеся, що картинка має відповідний формат.